OK

ديوارهاي لمسي، آشپزخانه اي جديد + عکس

شما براي استفاده از اين آشپزخانه بايد تنها بر روي ديوار که تبديل به صفحه لمسي شده است اشاره کنيد...


 ديوارهاي لمسي، آشپزخانه اي جديد + عکس

شما براي استفاده از اين آشپزخانه بايد تنها ديوار را که تبديل به صفحه لمسي شده است لمس کنيد.

به گزارش سرويس علمي جام به نقل از باشگاه خبرنگاران، آشپزخانه يکي از مهمترين بخش هايي است که در خانه ديده مي شود به طوري که از ديرباز تاکنون بخشي از خانه به آشپزخانه تعلق داشته است. معمولا آشپزخانه ها بخش چشم گيري را نيز از خانه به خود اختصاص مي دهند.

از آنجايي که اين روزها خانه ها کوچک تر از گذشته شده اند، آشپزخانه ها نيز بايد کوچکتر شوند از اين رو طرح هاي مختلفي براي آشپزخانه هاي آينده ارائه شده است که برخي از آن ها بسيار عجيب هستند."ارمي ون اويرس" طراحي است که به تازگي يکي آشپزخانه کوچ و دو بعدي را طراحي کرده است. اين آشپزخانه که به نام ديواري براي پخت غذا نيز شناخته مي شود درون ديوار قرار گرفته و تمام امکانات را در محيطي بسيار کوچک در اختيار شما قرار مي دهد.
اين آشپزخانه به صورت لمسي کار مي کند و شما تنها کافي است تا مواد اوليه را درآن قرار دهيد سپس او غذا را براي شما درست ميکند يا از مواد غذايي فاسد شدني نگه داري خواهد کرد. به طور کلي تمامي وسايل آشپزخانه در اين ديوار قرار خواهد گرفت .

شما براي استفاده از اين آشپزخانه بايد تنها با ديوار که تبديل به صفحه لمسي شده است تماس برقرار کنيد. اين طرح در آخرين مسابقات خانه و آشپزخانه توانست به مرحله نيمه نهايي برسد.


1394/02/19

Bookmark and Share   شماره خبر :97 تعداد بازدید :3119

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload