از انواع اکسسوری کابینت آشپزخانه هیچ چیز مثل اکسسوری های سینک ظرفشویی نمی تواند کار در آشپزخانه را راحت کند. این اکسسوری ها زیبایی، دوام و کارایی را بصورت یک ترکیب حرفه ای در اختیارتان قرار می دهند.

 

از انواع اکسسوری کابینت آشپزخانه هیچ چیز مثل اکسسوری های سینک ظرفشویی نمی تواند کار در  آشپزخانه را راحت کند. این اکسسوری ها زیبایی، دوام و کارایی را بصورت یک ترکیب حرفه ای در اختیارتان قرار می دهند. با این اکسسوری ها دیگر تمیز کردن سینک مثل قبل پیچیده و دشوار نیست و کارکردن با سینک راحتتر و تمیزتر خواهد بود. بطور مثال چند نمونه از این اکسسوری ها را در این نوشتار آورده ایم که برای خرید تمامی آنها می توانید به قسمت اکسسوری خانه و آشپزخانه در سایت فروشگاهی آنلاین کابینت بانک سر بزنید و یا کلیک کنید.

آبکش های  استیل:

sink-7 sink-8

این اکسسوری به شما این امکان را می دهد که میوه ها و سبزیجات را به راحتی روی سینک آبکشی کنید و همیشه یک فضای تمیز روی سینک برای این کار داشته باشید. این آبکش ها در مدل های مختلفی ارائه می شوند. می توانند به صورت ثابت روی سینک باشند یا در مواقع نیاز روی سینک قرار بگیرند.

sink-9

آبچکان های استیل:

توری های استیل، فضای فوق العاده ای روی سینک شما ایجاد می کنند که علاوه بر محافظت از سینک، امکان قرار دادن ظروف روی آن وجود دارد. توری های استیل سینک برای محافظت سینک در برابر ظروف، قاشق، چنگال، چاقو و لوازم دیگر آشپزخانه طراحی شده اند. می توانید ظروف و لوازم را برای خشک شدن بر روی این توری ها قرار دهید و به راحتی از سینک آشپزخانه خود استفاده کنید. مدل های مختلفی از این اکسسوری برای سینک آشپزخانه شما وجود دارد که می توانید با توجه به نیازتان آن ها را تهیه کنید.

sink-1 sink-2

تخته برش روی سینک:

بدون شک امکان اینکه مواد غذایی را بعد از شستن، همانجا بر روی سینک خرد کرده و غذا را تهیه کنید، یا بعد از برش آنها را با یک حرکت ساده برای شستشو به داخل سینک هدایت کنید، تجربه ای لذتبخش خواهد بود. تخته برش چوبی که بر روی سینک استیل قرار می گیرد، علاوه بر اینکه کار شما را برای آماده کردن غذا راحت تر می کند، زیبایی زیادی به آشپزخانه شما می دهد. می توانید از این تخته ها در یک طرف سینک یا بر روی کابینت استفاده کنید؛ بسته به سلیقه و نوع سینک آشپزخانه می توانید انتخابی راحت داشته باشید.

sink-10 sink-11

فضای کاربردی برای لوازم آشپزی روی سینک:

با نگهداری چاقو، کف گیر و سایر وسایل آشپزی که استفاده مداوم از آنها دارید بر روی سینک، علاوه بر راحتی که در حین آشپزی خواهید داشت، آشپزخانه تان نیز مرتب خواهد بود و دیگر نیازی نیست برای پیداکردن وسایل در حین آشپزی، کل کابینت و کشوها را بگردید.

sink-12 sink-13

sink-14

 

آبچکان کوچک برای نگهداری لوازم شستشو:

این اکسسوری هم به تمیز ماندن سینک و هم راحتی کار در آشپزخانه کمک می کند. شاید لازم است هر فردی یکبار تجربه استفاده از این اکسسوری در آشپزخانه را داشته باشد. می توانید آن را در هر قسمتی از سینک قرار بدهید.

sink-3 sink-4

اکسسوری هایی که برای سینک آشپزخانه طراحی شده اند، امکان استفاده به صورت ترکیبی با یکدیگر را نیز دارا می باشند. این بستگی به نیاز و سلیقه شما دارد که چه وسیله ای را با وسیله دیگر استفاده کنید. اینکه می خواهید چاقوها در دسترس باشند یا فضایی برای برش مواد غذایی داشته باشید یا بتوانید از سطح سینک آشپزخانه مراقبت کنید یا اینکه همه ی این ویژگی ها را با هم داشته باشید. می توانید باتوجه به نیازتان تمامی این وسایل را با یکدیگر ترکیب و استفاده کنید.

sink-5 sink-6