به ریل هایی نیاز است که علاوه برتحمل وزن بالا، در موقع باز و بسته شدن حرکت نرم و روانی داشته باشند و از طرفی فضا و عمق مناسبی داشته باشند.

در کابینت های امروزی معمولا کشویی بزرگ برای قرار دادن ظروف سنگین مانند قابلمه، بشقاب و سایر موارد در زیر یونیت های گاز رومیزی در نظر گرفته می شود و با توجه به این موضوع به ریل هایی نیاز است که علاوه برتحمل وزن بالا، در موقع باز و بسته شدن حرکت نرم و روانی داشته باشند و از طرفی فضا و عمق مناسبی داشته باشند. 

legrabox-1

ریل های جعبه ای بلوم کاملا برای این منظور طراحی شده اند. این ریل ها از مجموعه ریل های بلوم هستند که با یک باکس همراه می باشند. اجزایی که در این ریل ها قابل تعویض هستند، در بعضی مدل ها، قسمت جلویی و زیرین  و در تعدادی از مدل ها فقط قسمت جلویی است. 

طراحی ظریف و چشمگیر، ترکیب شده با متریال های با کیفیت، از خصوصیات دو طرف کشو است و همچنین هر دو طرف آن صاف و براق هستند. هم داخل و هم بیرون طرفین کشو به طور چشم گیری باریک است و پهنای آن ها حدود 12.8 میلی متر است. همه ی اجزا کاملا با یکدیگر هماهنگ هستند . LEGRABOX ترکیب رنگی جدید با خصوصیات جدیدی ارائه داده است، که در این ویژگی جذاب می توان نام مشتری را بر روی کشو ثبت کرد و این طراحی را کاملا انحصاری دانست. LEGRABOX کاربردهای مختلفی دارد و طراحی زیبای آن به گونه ای است که با تمامی سلیقه ها و سبک های آشپزخانه هماهنگ است و در انواع کشوها قابل استفاده می باشد.

legrabox-2

 

 ویژگی ها:

 

 متریال و رنگ ها: استیل ضد لکه (اثر انگشت) و استیل با پوشش مات، مشکی مات، خاکستری مات و یا سفید مات

ارتفاع: این ریل در 4 ارتفاع مختلف موجود است (N, M, K, C , F)

طول: این ریل از 270 تا 650 میلی متر طول دارد.

امکان استفاده از ویژگی AMBIA-LINE ، تقسیم کننده داخل کشو

 

مدل های مختلف LEGRABOX:

یکی از ویژگی های بسیار مهم و خاص ریل لگرا باکس، امکان استفاده از انواع متریال های مختلف برای قسمت های قابل تعویض آن است؛ بصورتیکه می توانید از شیشه، چوب و سنگ در این قسمت ها، باتوجه به سلیقه خود و سبک آشپزخانه تان استفاده کنید. این ویژگی منحصرا در مدل خاصی از لگرا باکس با ارتفاع c وجود دارد.

ایمن بودن LEGRABOX: 

 برای نصب لگرا باکس بلوم فقط لازم است قسمت جلویی آن را در سر جای خودش قرار دهید و به راحتی پس از جایگیری مناسب، کاملا محکم می شود و نیاز به هیچگونه فشار اضافه ای نیست. قسمت جلویی را حتی بعد از نصب هم می توان در لگرا باکس قرار داد. برای تعویض هم به راحتی می توان قسمت جلویی را درآورده و آن را تعویض کرد.

legrabox-3

 LEGRABOX امکان تنظیم ارتفاع طرفین و شیب کشو را دارد. این ویژگی این اطمینان را ایجاد می کند که بین کشوها و کشوهای توکار فاصله مناسبی وجود دارد.