در این مقاله مدل های جدید سینک آشپزخانه و ترکیب سینک و صفحه کابینت را برایتان جمع آوری کرده ایم که جهت ایده پردازی برای انتخاب بهتر شما عزیزان معرفی شده اند.

sink-1

سینک ظرفشویی آشپزخانه یکی از مواردی است که در هر آشپزخانه ای ضروری و لازم است و هر چیزی که مربوط به آن باشد اهمیت دارد. در این مقاله مدل های جدید سینک آشپزخانه و ترکیب سینک و صفحه کابینت را برایتان جمع آوری کرده ایم که جهت ایده پردازی برای انتخاب بهتر شما عزیزان معرفی شده اند. برای خرید هریک از مدل های سینک و صفحه کابینتی که در زیر آمده است، می توانید به سایت فروشگاهی آنلاین کابینت بانک مراجعه کنید و تجربه خریدی متفاوت را داشته باشید.

سینک سفید و روشن:

sink-2

چنین سینکی به دلیل رنگ سفید روشن و داشتن کنتراست بالا، جلب توجه می کند و زیبایی خاصی دارد. البته اضافه کردن شیر آب طلایی به سینک، زیبایی آن را دو چندان کرده است. سینک روشن برای افرادی که به تمیزی حساس هستند، بهترین انتخاب است؛ از اینرو که آلودگی ها به خوبی قابل مشاهده و نظافت هستند و از طرفی نیاز به نظافت مداوم دارند.

سینک جزیره آشپزخانه:

sink-3

گاهی اوقات سینک آشپزخانه می تواند با لوازم جانبی یا اکسسوری آشپزخانه همراه شود، در تصویر زیر شما یک آشپزخانه کاملا مستقل روی جزیره آشپزخانه خواهید داشت. در این مدل، سینک ظرفشویی، صفحه کابینت جهت انجام کارهای آشپزی، لوازم شوینده و لوازم مخصوص به آشپزی، همگی در یک مجموعه واحد در قسمت جزیره آشپزخانه جمع شده اند و نیازی نیست برای انجام کارهای قبل از پخت و پز، جابجایی زیادی در فضای آشپزخانه داشته باشید و درواقع هرآنچه که نیاز دارید، در همان فضای جزیره آشپزخانه خلاصه می شود.

سینک گوشه:

sink-4

سینک های گوشه به دلیل اینکه به شما اجازه می دهند تا از همه فضای آشپزخانه به بهترین نحو استفاده کنید، فوق العاده هستند. معمولا گوشه های آشپزخانه یکی از قسمت های مهمی هستند که به درستی قابل استفاده قرار نمی گیرند و نیازمند یک طرح مناسب برای این قسمت ها خواهیم بود. با قرار دادن سینک در گوشه آشپزخانه، می توان بهترین بهره وری را از این فضا داشت.  

سینک یکپارچه فلزی:

sink-5

استفاده از فلزات براق برای ساخت سینک آشپزخانه، طرحی مدرن است. سینک های فلزی علاوه بر براق بودن و داشتن زیبایی بی نظیر، نگهداری آسانی دارند. استفاده از استیل در صفحه کابینت و سینک آشپزخانه بصورت یکپارچه، طرحی مدرن و خاص است که نظافت را آسان کرده و برای آشپزخانه های شلوغ و پر رفت و آمد، گزینه ای بسیار مناسب است.

اضافه کردن اکسسوری به سینک:

sink-6

برخی از سینک های آشپزخانه بسیار ساده هستند، گاهی اوقات می توان با اضافه کردن نوعی اکسسوری خاص به سینک، آن را مدرن تر ساخت. برای مثال می توان از سبدهای داخل سینک یا آبچکان های رومیزی برای مجهز کردن سینک و جلوگیری از سادگی آن استفاده کرد. برای دیدن انواع مدل های سبد داخل سینک و آبچکان های رومیزی می توانید به سایت فروشگاهی آنلاین کابینت بانک مراجعه کنید.

سینک های توکار برآمده:

sink-7

سینک های توکار برآمده، بالاتر از سطح صفحه کابینت  قرار می گیرند. به دلیل بالاتر بودن سطح آنها، این سینک ها برای شستن میوه و سبزیجات ایده آل هستند و سرعت شست و شو را افزایش می دهند. می توان از سینک های چینی و یا کورین برای این طرح استفاده کرد. با استفاده از شیرآلات طلایی می توانید زیبایی این سینک ها را چند برابر کنید.

سینک های تو کار برآمده طرح دار:

در برخی مواقع این سینک ها دارای لگنی کوچکتر هستند و با زیبایی خاصی طراحی شده اند. این سینک های تک لگنه به گونه ای طراحی شده اند که از سینی سینک می توان به عنوان صفحه کار استفاده کرد.

سینک استیل جزیره ای:

این سینک از جنس استیل است و نوعی سینک دست ساز است. این نوع سینک را هم می توان روی صفحه کابینت نصب کرد و هم جداگانه کنار جزیره آشپزخانه. سینک مورد نظر در حقیقت میز جزیره ای با پایه ای استیل است و می تواند به تنهایی در هر جای آشپزخانه قرار بگیرد. این سینک ظرافت و زیبایی خاصی دارد و به گونه ای طراحی شده که هر فردی دوست دارد با آن کار کند. 

sink-8

سینک MYST1C2221 ساخت شرکت ELKAY:

این سینک مانند یک جام طراحی شده و زیبایی خاصی دارد. جنس سینک استیل است و حالت و مدل آن، هنگام کار کردن در آشپزخانه و شستن مواد غذایی به شما لذت و آرامش می دهد.

sink-9