این وسیله به شما امکان استفاده از گاز آشپزخانه تان را به گونه ای فراهم می کند که هرگز تجربه مشابه با آن را نداشته اید.

کنترل کننده هوشمند Inrive خانه شما را هوشمند تر و امن تر می کند. Inrive نام یک محصول یا بهتر بگوییم نام یک نوآوری است که عملکرد فوق العاده هوشمندی دارد و طراحی آن نیز به خوبی انجام شده است. این وسیله، آشپزخانه شما را از خطرات کار با اجاق گاز ایمن می کند و در صورت بروز خطر، علاوه بر هشدار، آن را خاموش می کند.

این وسیله به شما امکان استفاده  از گاز آشپزخانه تان را به گونه ای فراهم می کند که هرگز تجربه مشابه با آن را نداشته اید. Inrive اولین تکنولوژی است که به شما امکان کنترل اجاق گازتان را از یک گوشی هوشمند می دهد و به شما کمک می کند که از خود و آشپزخانه تان در مقابل خطرات ناشی از کار با اجاق گاز مانند آتش گرفتن آشپزخانه و وسایلتان به خوبی محافظت کنید.

این وسیله ترکیبی از حسگرها و اجزای الکترونیکی است که نه تنها توانایی شناسایی سطح بالایی از دود و گاز و نبود شما در آشپزخانه را تشخیص دهد (حس نکردن حرکت انسان در آشپزخانه )، بلکه عکس العمل نشان می دهد و گاز شما را خاموش می کند. این وسیله هم چنین این امکان را به شما می دهد که اجاق گازتان را از راه دور کنترل کنید و شعله آن را کم و زیاد کنید.

 با عکس العملی که Inrive از خودش نشان می دهد، لازم نیست نگران روشن گذاشتن و ترک کردن آشپزخانه تان باشید. نصب Inrive آسان است و به راحتی با آشپزخانه شما هماهنگ و جزئی از آن می شود و دردسرهای آشپزی را کمتر می کند تا شما بتوانید به راحتی به کارهای مهم ترتان برسید.

 عملکرد Inrive به سه بخش تقسیم می شود: شناسایی، واکنش و دفاع.

امروزه در بیشتر خانه ها وسیله ای وجود دارد که در صورت بالا رفتن دود، به شما هشدار خطر را می دهد. اگرچه این وسیله ها از بدتر شدن شرایط جلوگیری می کنند اما این وسیله پا فراتر می گذارد و اصلا اجازه نمی دهد که اتفاقی در آشپزخانه تان بیافتد.

Inrive از سه بخش تشکیل شده است:

حسگر:

این بخش بر محیط آشپزخانه شما نظارت می کند. اگر میزان زیادی از دود یا گاز را حس کند یا اگر احساس کند که تصادفا گاز روشن مانده است، با فناوری بلوتوث به دستگیره سیگنال می فرستد تا گاز را خاموش کند.

دستگیره ها:

 دستگیره ها به محض احساس خطر، اجاق گاز را خاموش می کنند. کافیست این دستگیره ها را به عنوان یک دستگیره جدید به اجاق گازتان متصل کنید یا می توانید به همان دستگیره های قدیمی مدار کنترل کننده را وصل کنید. با لمس دستگیره ها می توانید تایمر را فعال کنید که با هر بار لمس دستگیره 15 دقیقه به زمان اضافه می شود و با هر بار ورودتان به آشپزخانه این زمان از ابتدا تنظیم می شود.

اپلیکیشن Inrive:

این اپلیکیشن شما را قادر می سازد تا با گوشی هوشمندتان بر محیط آشپزخانه و اجاق گازتان نظارت داشته باشید. در زمان خطر هم به شما از طریق اپلیکیشن هشدار داده می شود اما از همان جایی که هستید می توانید اجاق گاز را خاموش کنید یا شعله آن را کم کنید.

می توانید دستگیره ها را با همین اپلیکیشن قفل کنید تا بچه ها نتوانند آن ها را باز کنند. در کل این وسیله از اتفاقات و آتش سوزی هایی که هر روزه در طول آشپزی و کار با اجاق گاز اتفاق می افتد جلوگیری می کند و می توان آن را بعنوان یک معجزه دوست داشتنی در آشپزخانه شناخت.