آیا تا به حال شده وارد یک سایت شوید و هیچ دستورالعملی برای نصب یراق آلات موردنظرتان پیدا نکنید؟ یا تا به حال شده بخواهید بهترین تنظیم را برای فاصله های خالی بین کشوها داشته باشید اما ندانید چطور این کار را انجام دهید؟

آیا تا به حال شده وارد یک سایت شوید و هیچ دستورالعملی برای نصب یراق آلات موردنظرتان پیدا نکنید؟ یا تا به حال شده بخواهید بهترین تنظیم را برای فاصله های خالی بین کشوها داشته باشید اما ندانید چطور این کار را انجام دهید؟ اپلیکیشن easy assembly بلوم به تمام سوالات شما برای نصب دقیق و ایمن یراق آلات کابینت بلوم پاسخ خواهد داد. با این اپلیکیشن شما اطمینان خواهید داشت که همیشه یک راهنمای کامل و به روز در دستانتان برای نصب یراق آلات بلوم خواهید داشت. با این اپلیکیشن همیشه دقیق ترین و باکیفیت ترین تنظیمات را برای نصب یراق آلات بلوم خواهید داشت. 

blum-application-2

رابط تعاملی 

اپلیکیشن های تعاملی مانند واقعیت افزوده، وقتی برای تعیین موقعیت قرارگیری یراق آلات و تعیین دقیق فواصل آنها استفاده می شوند، امکان استفاده از دنیای مجازی را در این کار فراهم می کنند. 

رابط کاربری واضح و شفاف

ویدیوهای نصب یراق آلات بلوم، هر مرحله از کار را به صورت جداگانه نشان می دهند و به طور شفاف و گویا تنظیم تمام آن ها را با جزئیات نمایش می دهند. 

blum-application-1

کامل و جامع 

اپلیکیشن EASY ASSEMBLY بلوم، شامل تمام دستورالعمل های نصب یراق آلات بلوم، مرتب شده بر اساس نام محصولات است و یک لیست کامل و جامع از تمامی محصولات را در بر دارد. 

الگوی نشانه گذاری همگانی

بلوم برای نصب یراق آلات خود همواره سعی کرده راهنماهایی را به طور واضح و به روز در اختیار مشتریان خود قرار دهد. با اپلیکیشن Easy assembly بلوم این کار بسیار راحت تر شده است. این اپلیکیشن یک ابزار نشانه گذاری همگانی ایجاد می کند که برای تمام افرادی که می خواهند یراق آلات بلوم را نصب کنند قابل استفاده خواهد بود. اپلیکیشن بلوم می تواند به عنوان راهنمایی برای نصب تمام مدل های AVENTOS، لولاها، صفحات نصب، یراق آلات کابینت و ... مورد استفاده قرار گیرد.