وقتی کابینت به روز می شود ارزش خانه را بالا برده و امکان فروش راحت تر خانه را افزایش می دهد.

 کابینت آشپزخانه یکی از گران قیمت ترین اجزای خانه شما است. شما می توانید با نوسازی کابینت های قدیمی خود چهره جدید و زیبایی به آنها ببخشید. وقتی کابینت به روز می شود ارزش خانه را بالا برده و امکان فروش راحت تر خانه را افزایش می دهد. در اینجا 10 روش برای نوسازی کابینت های قدیمی به شما توصیه می کنیم:

1. کابینت ها را رنگ کنید:

می توانید با رنگ کردن کابینت ها آن ها را براق تر کنید و ظاهری نو به آن ببخشید. اما باید دقت داشته باشید که نوع و جنس رنگ و همچنین شیوه رنگ زدن اهمیت بسیار زیادی دارد. برای این منظور حتما از یک سازنده کابینت یا یک فروشگاه کابینت کمک بگیرید.

kitchen-renovation-1

2. تغییر / اضافه کردن یراق به درب کابینت:

بدون تعویض درب کابینت، می توانید با تعویض یراق مانند دستگیره و ... کابینت را نو کنید . فلزات مدرن مانند کروم براق، نیکل، مس و یا استیل انتخابی مناسب در این زمینه هستند. می توانید مدل های متنوع و زیبای دستگیره کابینت را در فروشگاه اینترنتی کابینت بانک مشاهده کنید.

kitchen-renovation-2 

3. اضافه کردن تاج به کابینت ها:

اگر کابینت آشپزخانه شما در شرایط خوبی است، فقط نیاز به اضافه کردن کمی جزئیات مدرن مانند تاج و.. دارید. البته باید توجه داشت که اضافه کردن تاج به کابینت، سبک آشپزخانه شما را تغییر خواهد داد.

kitchen-renovation-3

4. در شیشه ای اضافه کنید:

اگر می خواهید کابینت ام دی اف خود را جذاب تر کنید، درب آن را  با درب های قاب شیشه ای جایگزین کنید.  اگر تصمیم به اضافه کردن شیشه دارید، حتما در نظر داشته باشید که در داخل این کابینت ها از ظروف تزئینی یا آیتم های نمایشی استفاده کنید و یک دکور زیبا در آشپزخانه خود داشته باشید. همچنین می توانید با  اضافه کردن چراغ زیر کابینتی، نمایی رویایی به کابینت ها بدهید.

kitchen-renovation-4

5. بازسازی کابینت:

اگر مدل کابینت شما قدیمی شده است، اما هنوز دارای ساختار خوب و مناسبی است، می توانید با تغییر دربهای قدیمی و کشو و جایگزینی امکانات جدید، آن را بازسازی کنید. برای اینکار بدنه کابینت و مدل آن تغییری نمی کند و تنها ظاهر آشپزخانه تغییر خواهد کرد.

kitchen-renovation-5

6. حذف کامل درب کابینت:

با حذف کامل درب کابینت و استفاده از شلف ها و قفسه بندی های باز می توانید یک تغییر کاملا محسوس و چشمگیر در آشپزخانه خود داشته باشید. دکوراسیون آشپزخانه با استفاده از قفسه بندی باز، روشن تر و دلبازتر خواهد بود. می توانید در این قسمت ها از لوازم آشپزخانه کاربردی و زیبا همچون ظروف سرو استفاده کنید. 

kitchen-renovation-6

7. روشنایی بالا و زیر کابینت:

کابینت های قدیمی خود را می توانید با استفاده از روشنایی های به روز، نوسازی کنید. روشنایی درست محیط آشپزخانه و قسمت زیرین کابینت ها، آشپزخانه را جذاب تر می کند.

kitchen-renovation-7

8. اضافه کردن امکانات به کابینت های موجود:

درباره کابینت هایی که هنوز هم قابل استفاده هستند، امکانات رفاهی از قبیل قفسه بشقاب و قفسه های دکوری برای به روز کردن کابینت های قدیمی را در نظر بگیرید. گاهی یک تغییر کوچک اما به جا می تواند تمام آن چیزی باشد که نیاز دارید. برای این منظور می توانید به سایت فروشگاهی آنلاین کابینت بانک مراجعه کنید.

kitchen-renovation-8

9. اضافه کردن باکس کابینت برای لوازم برقی:

این طرح، گزینه ای مناسب برای افرادی است که کابینت آشپزخانه شان هنوز چهره خوبی دارد. یخچال فریزر، ماشین ظرفشویی و لوازم برقی دیگر را میتوان با انواع قاب و باکس کابینتی قابل تنظیم، زیباتر کرد. با اینکار آشپزخانه شما یکدست و دلباز خواهد شد و دیگر نیازی به نگرانی در مورد رنگبندی نامناسب وسایل با کابینت ها نخواهید داشت.

kitchen-renovation-9

10. اضافه کردن کابینت:

اگر داخل آشپزخانه خود به کابینت های بیشتری نیاز دارید، می توانید با ادامه دادن و اضافه کردن کابینت ها تا اتاق ناهارخوری مجاور، این مشکل را حل کنید. گاهی اوقات  هزینه اضافه کردن 3-4 کابینت جدید بسیار کمتر از جایگزین کردن تمام کابینت های قدیمی می باشد.

kitchen-renovation-10

با استفاده از این روش ها می توانید با هزینه کمتر، آشپزخانه خود را نوسازی کنید.