بعد از انتخاب ویژگی های یک کابینت، باید به نوع و طرح دستگیره ها هم توجه داشت؛ زیرا در عین کوچک بودن، در جلوه و سبک دکوراسیون آشپزخانه به مقدار قابل توجهی اثرگذار است.

یکی از ویژگی هایی که باید در هنگام انتخاب کابینت برای آشپزخانه خود به آن توجه ویژه ای داشته باشید، مدل دستگیره کابینت است. بخصوص در کابینت های مدرن، دستگیره کابینت تأثیر زیادی بر روی جلوه و زیبایی دکوراسیون مدرن آشپزخانه می گذارد. برای مثال در طرح های ساده و سفید کابینت های مدرن و هایگلاس، استفاده از دستگیره های بلند و کشیده کرومی با خطوط صاف و ساده، زیبایی و تاثیر گذاری اینگونه کابینت ها را چندین برابر می کند. دقیقا برعکس این موضوع هم برای کابینت های کلاسیک صدق می کند. دستگیره کابینت کلاسیک هر چه طرح و نقش بیشتری داشته باشد، زیبایی خود و کابینت را بیشتر به رخ می کشد و به جذاب تر شدن دکوراسیون کلاسیک آشپزخانه شما کمک زیادی می کند.

 cabinet-handle-1 cabinet-handle-2

cabinet-handle-3 cabinet-handle-4

دستگیره کابینت از جمله اجزائیست که در عین کوچک بودن در جلوه و سبک دکوراسیون آشپزخانه مقدار قابل توجهی تاثیر می گذارد. ممکن است برای بار اول با دیدن یک آشپزخانه مدرن متوجه این موضوع نشوید که خطوط افقی در طراحی دکوراسیون چه تاثیر بسزایی دارد اما حقیقت این است که خطوط افقی در آشپزخانه نقش مهمی را ایفا می کنند. گاه مرز بین کشوهای طویل، خطوط افقی متعددی را ایجاد می کند که توسط دستگیره ساده و براقی که به صورت افقی بروی آنها نصب می شود تاکید بیشتری بروی این خطوط می شود.

 cabinet-handle-5 cabinet-handle-6

cabinet-handle-7 cabinet-handle-8

بعلاوه با نصب دستگیره کابینت شیک و جدید برای آشپزخانه خود، می توانید با صرفه جویی در هزینه و زمان، نمای کاملا جدید و زیبایی به کابینت ها و به طور کلی به دکوراسیون آشپزخانه خود دهید. کاری که حتی خودتان هم می توانید آنرا انجام بدهید. بنابراین اگر احساس می کنید که دکوراسیون آشپزخانه شما مدت زیاد یکنواخت بوده و به نوعی کسل کننده شده است بهترین و راحت ترین گزینه برای شما استفاده از دستگیره های شیک و جدید برای کابینت های آشپزخانه است. در شکل های زیر نمونه هایی زیبا از مدل دستگیره کابینت را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم تا در انتخاب مدل مورد نظر خود راحت تر تصمیم گیری کنید. همچنین برای خرید باکیفیت ترین و جدیدترین دستگیره های کابینت می توانید به بخش یراق آلات در سایت فروشگاهی آنلاین کابینت بانک مراجعه کنید و یا کلیک کنید.

cabinet-handle-9 cabinet-handle-10

cabinet-handle-11 cabinet-handle-12

cabinet-handle-13 cabinet-handle-14

cabinet-handle-15 cabinet-handle-16

cabinet-handle-17 cabinet-handle-18

cabinet-handle-19 cabinet-handle-20