OK
کابینت بانک

کاتالوگ کابینت آشپزخانه مدرن آلمانی لایشت LEICHT ) 2017 )


کاتالوگ کابینت آشپزخانه مدرن آلمانی لایشت LEICHT ) 2017 )

کاتالوگ ( ژورنال ) رایگان کابینت آشپزخانه مدرن لایشت LEICHT ) 2017 ) مجموعه ای از جدیدترین طرح ها و مدل های کابینت آشپزخانه آلمان


موارد زیادی وجود دارد که در سال جدید مشتاق اضافه کردن آن ها به دکوراسیون آشپزخانه تان هستید. مثل تمام سال های قبل، امسال هم رنگ هایی هستند که به عنوان مد سال انتخاب شده اند و تمام توجه ها را به خودشان جلب کرده اند. طبق اطلاع رسانی هایی که انجام شده است، رنگ ارغوانی (برگرفته از اشعه ماوار بنفش) به عنوان رنگ سال 2018 انتخاب شده است. 
رنگ اسرارآمیز و شگفت انگیز ارغوانی را می توان در تناژهای رنگی مختلف، از تیره تا روشن در دکوراسیون استفاده کرد. و می توان این رنگ را در ترکیب با رنگی که به آن علاقه دارید استفاده کنید. 
رنگ ارغوانی خودش شامل تنوع زیادی در رنگ و تناژهای رنگی می شود ارغوانی ملایم تا ارغوانی روشن و رنگ هایی که درخشان و چشمگیر هستند. ممکن است در مواردی رنگ ارغوانی مانند رنگ بنفش به نظر برسد اما همیشه موارد عمیق و جزئی هستند که این دو را از هم جدا می کنند. با درنظر داشتن این موارد 9 آشپزخانه که در آن ها از رنگ بنفش و ارغوانی استفاده شده است را آورده ایم که می تواند در یک آشپزخانه مدرن با اجزای ساده یا در آشپزخانه ای با پیچیدگی های خیلی زیاد استفاده شود. این رنگ، رنگ چشمگیری است که توجه بیننده را جلب می کند.

جدیدترین مد سال 2018 در دکوراسیون آشپزخانه

استفاده از رنگ ارغوانی در آشپزخانه


رنگ ارغوانی با تن رنگی روشن:


تن رنگی بنفش مایل به آبی که رنگ ارغوانی با خودش دارد ممکن است برای هر آشپزخانه ای مناسب نباشد. اگر نمی خواهید حتما از این رنگ در آشپزخانه تان استفاده کنید ترکیب های دیگری از رنگ ارغوانی را امتحان کنید. ترکیب های رنگی روشن تر مانند این تصویر و مطمئن باشید که این رنگ با سبک خاصی از طرحی و محیط آشپزخانه تان مناسب خواهد بود. 
ما همیشه علاقه داریم قبل از فکر کردن در مورد تن های رنگی تیره تر از ترکیب های رنگی روشن استفاده کنیم. می توانید از رنگ ارغوانی کم رنگ با سفید و اجزای مشکی برای ایجاد توازن بین رنگ های روشن و تیره استفاده کنید. این رنگ می تواند در آشپزخانه به زیبایی ظاهر شود از سبک روستایی و مدرن گرفته تا سبک شبی شیک و سنتی. 

جزیره آشپزخانه رنگی:

به جزیره آشپزخانه فقط به عنوان یک نقطه کابردی نگاه نکنید، با استفاده از رنگ ارغوانی و بنفش، از آن برای چشمگیر شدن آشپزخانه تان استفاده کنید. جزیره آشپزخانه رنگی در آشپزخانه معاصر، جزئی عادی و رایج است. در بیشتر آشپزخانه هایی که ترکیب رنگی خنثی و یا سفید دارند می توان از یک جزیره آشپزخانه با رنگ بنفش استفاده کرد و آشپزخانه را چشمگیر کرد.

مدل کابینت آشپزخانه

البته، شما می توانید در جزیره آشپزخانه از طرح هم استفاده کنید که در این صورت باز هم سادگی و زیبایی خودش را حفظ می کند. می توانید از طرح راه راه، زیگزاگی و یا موراد دیگری مانند طرح گل و گیاه استفاده کنید. 

پس زمینه ای پر نشاط در آشپزخانه ایجاد کنید:

همانطور که در موارد بالا گفته شد، سعی کردیم با استفاده از رنگ ارغوانی روشن و جزیره آشپزخانه ی بنفش، تن رنگی ارغوانی را به آشپزخانه تان بیاوریم و آن را مطابق با رنگ سال کنیم. دیوارهایی با رنگ ارغوانی ممکن است در یک آشپزخانه کوچک یا تیره، زننده به نظر برسد اما اگر آشپزخانه ای بزرگ و روشن داشته باشید، فوق العاده به نظر می رسد. 
اگر دیوارهای آشپزخانه به رنگ ارغوانی برایتان خیلی جذاب به نظر نمی رسد، کابینت ها یا شلف های دیواری بهترین گزینه هستند. 


کاتالوگ کابینت آشپزخانه مدرن آلمانی لایشت LEICHT ) 2017 )
نويسنده :
ايرج
تاريخ :
یکشنبه 26 فروردین 1397
نظر :
عالي بود فقط لينک دانلودش کجاست -----کابينت بانک: اين کاتالوگ به صورت ترجمه شده در اختيار شما قرار داده شده و منبع اصلي براي دانلود با زبان انگليسي هست که در اينجا قرار نداديم.
نويسنده :
مرتضي
تاريخ :
چهارشنبه 23 اسفند 1396
نظر :
بسيار عالي بود ممنون
نويسنده :
مهراد
تاريخ :
یکشنبه 8 بهمن 1396
نظر :
چطور دنلود ميشه
نويسنده :
پيام حصاري
تاريخ :
یکشنبه 10 دی 1396
نظر :
بسيار عالي.فقط لينک دانلودش خيلي راحت در دسترس بزاريد م عالي ميشه
نويسنده :
تاريخ :
دوشنبه 8 آبان 1396
نظر :
خوبه
نويسنده :
بهزاد
تاريخ :
شنبه 5 فروردین 1396
نظر :
خسته نباشيد.عالييييييي

درج نظرات مقاله

نويسنده
نظر