OK
کابینت بانک

ویژگی های آشپزخانه جدید CHIA (چیا) با طراحی مینیمالیستی


ویژگی های آشپزخانه جدید CHIA (چیا) با طراحی مینیمالیستی

آشپزخانه جدید چیا CHIA ارائه شده توسط یک شرکت طراحی اوکراینی است که طراحی خلاقانه و مینیمالیستی دارد.


آشپزخانه chia (چیا) توسط شرکت FILD (فیلد) طراحی شد. این آشپزخانه مثال موفقی از همکاری یک تولید کننده اوکراینی و یک شرکت طراحی در اوکراین است. این یک کار خلاقانه است که یک تولید کننده یک طراح را درگیر این موضوع کند که طرحی خلاقانه ارائه دهد.


شرکت فیلد FILD  یک شرکت اوکراینی است. در دو سال گذشته این شرکت به مفهوم جدیدی از طراحی رسیده و وسایل با طراحی مینیمالیتسی برای دکوراسیون و نورپردازی تولید می کند. این وسایل فقط در اوکراین به فروش نمی رسد و در کشورهای اروپایی، آمریکا، آسیا و حتی استرالیا هم به فروش می رسد.
این آشپزخانه در برند خودش یک سبک مشخص دارد: طراحی ساده،اجزای تک رنگ، خطوط و اشکال مینیمالیستی.


آشپزخانه CHIA (چیا) توازن بین تکنولوژی و متریال های طبیعی را انعکاس می دهد. ساختار چوبی از چوب خام و پلی وود ایجاد شده است. برای نمای بیرونی از ام دی اف رنگ شده استفاده شده است که در اروپا خیلی طرفدار دارد اما در اوکراین به ندرت استفاده می شود. برای جلای چوب می توان از یک روغن طبیعی استفاده کرد. طراحان برای صفحه روی کابینت از لمینت های پیشرفته استفاده می کنند.


این آشپزخانه مقرون به صرفه، کابردی و زیبا طراحی شده است. میزی که به جزیره آشپزخانه متصل است فضایی اضافه برای آماده کردن غذا ایجاد می کند. حتی در یک آشپزخانه خیلی کوچک هم امکان قفسه بندی، قرار دادن تخته گوشت در یک تورفتگی و حتی فضایی برای پریزهای برق ایجاد کنید. در جزیره آشپزخانهCHIA  (چیا) قابلیتی روی جزیره آشپزخانه وجود دارد که امکان نگه داری ادویه جات، بطری های روغن، چاقوها، تخته گوشت، دستمال سفره و فنجان ها را دارد.  


ویژگی های آشپزخانه جدید CHIA (چیا) با طراحی مینیمالیستی

درج نظرات مقاله

نويسنده
نظر