OK
کابینت بانک

بیست و دومین نمایشگاه EuroCucina در میلان آغاز شد


بیست و دومین نمایشگاه EuroCucina در میلان آغاز شد

نمایشگاه EuroCucina از 28 فروردین تا 2 اردیبهشت 2018 در میلان ایتالیا با رونمایی از آخرین تکنولوژی ها برگزار می شود.


بیست و دومین دوره نمایشگاه EuroCucina در میلان ایتالیا آغاز به کار کرد. نمایشگاه EuroCucina که به (FTK (Technology For the Kitchen یا نمایشگاه تکنولوژی آشپزخانه هم معروف است از 28 فروردین تا 2 اردیبهشت 2018 در میلان ایتالیا برگزار می شود.

 EuroCucina برندهای مشهور ایتالیایی و تولید کنندگان کشورهای دیگر را گرد هم می آورد. در کنار این نمایشگاه هم نمایشگاهی در رابطه با تجهیزات حمام برگزار می شود.


 EuroCucina را می توان پاسخی هوشمندانه برای نیاز و علاقه شدید به وجود تکنولوژی های هوشمندانه در آشپزخانه دانست. هم چنین می توان این نمایشگاه را محلی برای عرضه وسایل آشپزخانه الکترونیک و آخرین تحولات آن ها دانست.

117 شرکت مختلف محصولات و پیشرفت های خود را در یک سالن 22,000 متر مربعی به نمایش می گذارند که بسیار جالب توجه و تاثیرگذار هستند. تمام آشپزخانه هایی که در این نمایشگاه ارائه می شوند، می خواهند یک مفهوم را ارائه دهند مفهومی که بیان می کند آشپزخانه ها دیگر فقط محل کاربردی برای آشپزی نیستند و باید محلی برای جمع شدن اعضای خانواده و حتی محلی برای شادی در خانه باشد.


تجهیزات و تکنولوژی هایی که آشپزخانه را به محیطی چند منظوره، به روز و یکپارچه تبدیل می کند فضایی حرفه ای که در آن هنوز هم به احساسات توجه ویژه ای شده است. بیشتر از 300000 بازدید کننده از مجموعه وسیعی از ابزار و وسایل الکترونیک دیدن خواهند کرد. تمام غرفه های نمایشگاه در EuroCucina طراحی به روز، تکنولوژی های پیشرفته ، طراحی و تکنولوژی خلاقانه، انرژی مصرفی کم و راحتی استفاده را در محصولات و طراحی هایشان ارائه می دهند. استفاده از متریال و اشکال جدید در آشپزخانه کمک می کند آن را به محیطی شاد و محلی برای ارتباط با بیرون از آشپزخانه تبدیل کرد. مثل همیشه نمایشگاه EuroCucina با 48 عضو اصلی در فضایی به وسعت 22192 متر مربع، آخرین پیشرفت ها در تکنولوژی و لوازم آشپزخانه را با مدل ها ، نمونه ها و طرح های اولیه و اجرا نشده را به نمایش می گذارند.

در آینده اخبار بیشتری از این نمایشگاه را پوشش خواهیم داد.

تقویم نمایشگاه های دکوراسیون و آشپزخانه 2018

بیست و دومین نمایشگاه EuroCucina در میلان آغاز شد

درج نظرات مقاله

نويسنده
نظر