OK
کابینت بانک

هشتمین نمایشگاه بین المللی midex 2018 یا خانه مدرن در تهران


هشتمین نمایشگاه بین المللی midex 2018 یا خانه مدرن در تهران

هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی میدکس (MIDEX 2018) از 21 الی 24 دی ماه 1396 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار می‌نماید.


نمایشگاه بین‌المللی معماری و دکوراسیون داخلی میدکس (MIDEX 2018) یا خانه مدرن از سال ۱۳۸۹ در راستای خلق فرصت برای صاحبان صنایع معماری و دکوراسیون داخلی، هر سال در محل نمایشگاه بین المللی تهران، واقع در خیابان سئول برگزار می شود. 

هشتمین دوره از این نمایشگاه در تاریخ 21 الی 24 دی ماه سال 1396 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز بکار می‌نماید و فعالان و صاحب‌نظران امر را در محیطی تخصصی و تجاری گرد هم می‌آورد.
این نمایشگاه با استقبال گسترده‌ی فعالان داخلی و بین‌المللی و اخذ تاییدیه اتحادیه جهانی نمایشگاه‌های بین‌المللی (UFI)، در سال گذشته با حضور 235 شرکت از 14 کشور مختلف، در 16518 متر مربع فضای نمایشگاهی برگزار شده است. در این نمایشگاه شرکت‌های داخلی و بین‌المللی محصولات، قابلیت‌های فنی و نوآوری‌های خود را به بازدیدکنندگان عرضه می‌نمایند و از تعامل با دست‌اندرکاران صنعت و فرصت‌های موجود بهره می‌گیرند.

اتحادیه جهانی نمایشگاه‌های بین‌المللی (UFI)  انجمن برجسته‌ترین برگزارکنندگان نمایشگاه و مدیران فضاهای نمایشگاهی بوده و اتحادیه اصلی نمایشگاه‌های بین‌المللی به شمار می‌رود. UFI برای ارتباط دادن فعالان صنعت نمایشگاهی در سطح بین‌المللی، به اشتراک گذاری دانش و تجربه‌ی ایشان، ایجاد فضای مطالعه و تحقیق و ارتقای کیفیت نمایشگاه‌های تجاری تأسیس شده است. این انجمن جهانی برای برخی از نمایشگاه‌های بین‌المللی با در نظر گرفتن استانداردها و ضوابط خاصی تأییدیه صادر می‌نماید.
شرکت کنندگان نمایشگاه میدکس در 8 گروه مختلف، در این نمایشگاه شرکت می کنند: دکوراسیون داخلی، معماری و طراحی، الکترونیکی، فضای باز، سازه و مصالح، زیست محیطی، تأسیسات و خدمات. 

کاتالوگ هشتمین نمایشگاه میدکس 2018 


نمایشگاه بین المللی میدکس فرصت ارزشمندی برای صاحبان صنایع به وجود می آورد تا خدمات، محصولات و توانمندی های خود را در این حوزه در سطح وسیعی عرضه کرده و با دیگر فعالان حیطه کاری خود تعامل برقرار کنند.

تقویم برگزاری نمایشگاه های کابینت و دکوراسیون ایران و جهان 
هشتمین نمایشگاه بین المللی midex 2018 یا خانه مدرن در تهران

درج نظرات مقاله

نويسنده
نظر