OK
کابینت بانک

رونمایی از جدیدترین تکنولوژی های آشپزخانه در نمایشگاه CES 2018


رونمایی از جدیدترین تکنولوژی های آشپزخانه در نمایشگاه CES 2018

نمایشگاه CES، یکی از بزرگترین رویدادها در عرصه تکنولوژی است که از 9 تا 12 ژانویه (9 تا 12 دی) هر ساله در لاس وگاس آمریکا برگزار می شود. نمایشگاه (CES 2018 (consumer technology association،  از 9 تا 12 ژانویه سال 2018 ، 9 تا 12 دی ماه هر سال در شهر لاس وگاس آمریکا برگزار می شود.

نمایشگاه CES یکی از بزرگترین رویدادها در حوزه تکنولوژی می باشد که هر ساله از محصولات و نوآوری های مختلفی در حوزه های لوازم خانگی، گجت ها، خودرو، تلفن همراه، لپ تاپ و تبلت، اینترنت اشیاء، ربات، واقعیت مجازی و واقعیت افزوده و خانه هوشمند از محصولات این نمایشگاه رونمایی می شود. البته CES بازدید برای عموم ندارد و حضور در آن تنها با اخذ مجوز امکان پذیر خواهد بود. نمایشگاه بین المللی CES فرصتی برای برندهایی است که می خواهند محصولات جدید خود را در حوزه های مختلف به نمایش بگذارند. این نمایشگاه 50 سال است که برگزار می شود و شرمکت کنندگان از سراسر جهان در این نمایشگاه شرکت می کنند. برندهای معتبری همچون گوگل، هوآوی، سامسونگ، الجی،هیوندای، آمازون و دیگر برندهای معتبر در این نمایشگاه حضور دارند. امسال نیز مانند سال های گذشته شرکت کنندگان از نوآوری و تکنولوژی های مختلفی در حوزه آشپزخانه رو نمایی کردند که در اینجا چند نمونه از آن ها را آورده ایم و در خبرهای آتی جذاب ترین این تکنولوژی ها را در حوزه آشپزخانه پوشش خواهیم داد.

دو نمونه از تکنولوژی های معرفی شده در نمایشگاه CES 2018:


1. شیر آب Kohler and Delta ، قابل کنترل با صدای انسان


شیر آب جدید که توسط شرکت های Kohler و Delta در CES 2018 معرفی شده است، چند ویژگی کاربردی دارد و دردسر باز کردن شیر آب را از بین برده است و کافی است با شیر آب صحبت کنید تا باز یا بسته شود، میزان گرمای آب را مشخص کنید و اندازه پر کردن ظروف را هم می توانید با صدایتان برای شیر آب مشخص کنید. شیر آب های kohler و delta هر دو با الکسا کار می کنند و kohler از googlehome و applehome kit هم پشتیبانی می کند. ارتباط با وسایل آشپزخانه توسط صدا، قابلیتی بسیار مفید است، مخصوصا وقتی مشغول کار دیگری هستید یا بعد از کارکردن با مواد غذایی، دستانتان کثیف شده اند. ویدیو زیر کاربرد این شیرآب را به خوبی به شما نشان می دهد:2. ماشین ظرفشویی Meet Tetra که در ده دقیقه شست و شوی ظروف را انجام می دهد


 ماشین ظرفشویی جزء لوازمی است که کار در آشپزخانه را بسیار راحت تر می کند. اما ماشین ظرفشویی های امروزی، مقدار آب یکسانی مصرف می کنند، فضای برابری از صفحه کابینت را اشغال می کنند و هر دوره شست و شو، حدود یک ساعت زمان می برد. اما ماشین ظرفشویی Tetra نقاط قوتی دارد که آن را از بقیه ماشین های ظرفشویی مجزا می کند. اندازه آن کوچکتر است، مصرف آب کمتری دارند و هر دوره شست و شو فقط 10 دقیقه زمان می برد.  این وسیله کاربردهای مختلف دیگری هم دارد که در ویدیو زیر می توانید ببینید:


رونمایی از جدیدترین تکنولوژی های آشپزخانه در نمایشگاه CES 2018
نويسنده :
کرمي
تاريخ :
جمعه 13 بهمن 1396
نظر :
خبر به روز خوبي بود. لطفا خبرهاي بيشتري از اين نمايشگاه بذاريد. سپاسگزارم

درج نظرات مقاله

نويسنده
نظر