OK
کابینت بانک

آشپزخانه estival، شاهکاری از جنس مرمر


آشپزخانه estival، شاهکاری از جنس مرمر

آشپزخانه estival ایتالیا در نمایشگاه Fuorisalone 2017 ایتالیا و با متریال ها و اجزای جدید، ارائه شد.

key cucine در نمایشگاه Fuorisalone 2017  , در همکاری با فروشگاه خاص Agape 12  را با متریال ها و اجزای جدید و منحصر به فرد ارائه داد. نام این آشپزخانه Estivale است. Estivale در همکاری با استودیو طراحی Benedini Associati ساخته شد.

این آشپزخانه جزیره ای مرمری، بزرگ و هنری به رنگ مشکی دارد که از نوع خاصی از مرمر Nero Picasso ساخته شده است. تنها اجزایی که روی این سطح زیبا دیده می شوند، سینک مستطیلی است که آن هم از جنس مرمر Nero Picasso است به همراه شعله های گاز که گویی از درون زمین پدیدار شده اند.


این جزیره، ویژگی ممتاز دیگری هم دارد و آن بازی با فضاهای "پر و خالی" و ایجاد توازن بین این فضاهاست. کشوی جلویی از جنس بلوط خام با برش 45 درجه برای تکمیل ظرافت ، زیبایی و هماهنگی خطوط کار است.
جزیره مرکزی با دو جزء ویژه شناخته می شود: قفسه های منظم و ویترین بزرگ با درب های لولایی که تجهیزات و لوازم در آن ها پنهان می شود و دومی کمد بزرگی با درب کشویی و روکش آلمینیومی با رنگ مسی و جلای آنتیک و قدیمی است. این کمد محل مناسبی برای نگهداری مواد غذایی است (pantry).


 ستون هایی که در ویترین شیشه ای قرار گرفته شده اند و وسایل روی آن ها قرار دارند، به خوبی با قفسه های شیشه ای و نور پردازی داخلی با چراغ های LED هماهنگ شده اند. قفسه های چوبی از جنس بلوط خام و جذاب، با جوی به سبک وینتاژ، محیط را با قفسه های باز و قاب های کشویی کامل می کنند. تمام ابزارها به خوبی قابل دسترس است. اگرچه می توان آن ها را پشت درب کشویی آلمینیومی هم پنهان کردآشپزخانه estival، شاهکاری از جنس مرمر

درج نظرات مقاله

نويسنده
نظر