OK
کابینت بانک

سینک جدید مجهز به کنترل شیر آب


سینک جدید مجهز به کنترل شیر آب

سینک جدید hansgrohe (هانس گروهه) زیبایی کارآیی و نوآوری را به خوبی با هم ترکیب کرده. این سینک امکان کنترل شیر آب را دارد...

 
بررسی و خرید انواع لوازم خانگی در کابینت بانک


 سینک جدید hansgrohe (هانس گروهه) امکان کنترل و استفاده از شیرآب را به سادگی فراهم می کند در این طراحی ماندگار، کارایی و زیبایی در هم آمیخته شده است. 
Jan Heisterhagen، مدیر محصولات این شرکت می گوید  " ما بعد از سال ها کار و تجربه در زمینه شیرآلات آشپزخانه این را می دانیم که چه مواردی بیشترین کارایی را برای استفاده از سینک به عنوان نقطه مرکزی آشپزخانه فراهم می کند.
و به این دلیل است که اکنون هانس گروهه کیفیت بالایی را ارائه می دهد و در توسعه ی محصولاتمان از نتیجه نظرسنجی هایی که با مردم در مورد نحوه ی استفاده ی آن ها از آب در آشپزخانه می شود استفاده می کنیم. 


این سینک از یک کاسه ی سینک، شیر آب، دستگیره های شیر آب و ترکیبی از اجزای خاص و کاربردی دیگر با هم ایجاد شده است. 

نوآوری در طراحی شیر آشپزخانه


در سینک آشپزخانه که نقطه مرکزی آشپزخانه است، باید انجام هرکاری تا جای ممکن به سادگی امکان پذیر باشد. سینک های یکپارچه هانس گروهه (hansgrohe دو مدل برای استفاده از شیر آب ارائه می دهند و کارهای روزمره را آسان تر می کنند. کنترل کننده شیر آب در قسمتی دیگر و جدا از شیر آب در سمت راست قسمت جلویی لبه سینک آشپزخانه قرار گرفته است.  این ویژگی برای تمام کاربران بدون توجه به سن، قد و حتی ناتوانی های فیزیکی امکان استفاده راحت را فراهم می کند. 

این کنترل کننده ی شیر آب، امکان باز و بسته کردن شیرآب را با  یک کنترل کننده مرکزی در لبه ی جلوی سینک برای ما فراهم می کند. این دسته اهرمی فرم ارگونومیک دارد و می توان با آن میزان سرما و گرمای آب را تنظیم کرد این تنظیمات در طول روز هم ثابت باقی می مانند. این ویژگی امکان را می دهد که شیرآب را از قسمت جلویی سینک کنترل کرد و اطمینان می دهد که این ویژگی کاملا ارگونومیک است. میزان خروجی جریان آب از شیر آب را هم می توان با تنظیم کننده ای که هوشمندانه در بالای شیرآب قرار داده شده کنترل کرد. 

مدل دکمه ای

دومین مدل از این شیر آب ها تکنولوژی جدید را با خودشان به سینک آشپزخانه آورده اند. یک دکمه استیل بزرگ در سمت راست لبه ی سینک، جریان آب را از شیر آب قطع یا وصل می کنند. 
این دکمه هوشمندانه امکان هدایت جریان آب به صورت قطره ای را فراهم می کند که با آن می توان آبکشی را هم می توان به راحتی انجام داد و به هیچ ویژگی دیگری داخل یا اطراف سینک احتیاج نداریم تا از جذابیت ظاهری آن کاسته شود. هر دو مدل ها امکان را به شما می دهند تا شیر آب را حتی با پشت دست یا آرنج باز کنید؛ مثلا وقتی که در حال جابه جا کردن یک ظرف هستید یا دستانتان کثیف است. جریان برق یا هیچ ابزار اضافه ای در کابینت پایین سینک نیاز نیست و نکته جالب این دستگیره شیر آب تمام مکانیکی بودن آن است. 

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید تجهیزات این مدل سینک آشپزخانه کاملا مرتب است و فضای چندانی را در کابینت پایین سینک اشغال نمی کند. همه ی اجزا طوری طراحی شده اند که جای کمتری را اشغال کنند. 


مجموعه ای که تمام اجزا را شامل می شود

علاوه بر کاسه ی استیل با کیفیت، اجزای سینک هانس گروهه همراه با یک شیر آب و دستگیره آب، یک باکس که در قسمت پایینی است، و تجهیزات و شلنگی که به سینک متصل است. تمام این اجزا به عنوان یک مجموعه جامع، کاربردی و هماهنگ ارائه می شود که بالاترین کارایی، کیفیت، ماندگاری و بهترین طراحی را داراست. 
باتوجه به مدل، این سینک ها برای کابینت های 60 سانتی متری یا عریض تر مناسب هستند. می توانید یک سینک تکی، دوتایی یا سینک تکی با جای آبچکان انتخاب کنید. 


سینک جدید مجهز به کنترل شیر آب
نويسنده :
مهربخش
تاريخ :
یکشنبه 26 آذر 1396
نظر :
وقت بخير.. در ايران موجود است؟!
نويسنده :
سليمي
تاريخ :
یکشنبه 26 آذر 1396
نظر :
سلام عالي حدود قيمت

درج نظرات مقاله

نويسنده
نظر