OK
کابینت بانک

نمایشگاه آشپزخانه، حمام و اتاق خواب (kbb) انگلستان


نمایشگاه آشپزخانه، حمام و اتاق خواب (kbb) انگلستان

نمایشگاه KBB به عنوان تنها نمایشگاه عرصه آشپزخانه، حمام و اتاق خواب در انگلستان هر ساله از 13 تا 16 اسفند ماه برگزار می شود.


نمایشگاه kbb سال 2018 از 13 تا 16 اسفندماه در بیرمنگهام انگلستان برگزار شد. نمایشگاه kbb بیرمنگهام، بزرگترین نمایشگاه انگلستان در عرصه حمام ، اتاق خواب و آشپزخانه سال 2018 محسوب می شود. 

برای اثبات موفقیت نمایشگاه سال گذشته kbb  می توان به این موضوع اشاره کرد که بیش از 65 درصد از بهترین شرکت کنندگان در نمایشگاه امسال هم شرکت کردند. برندهای بزرگ این صنعت مانند: Blanco, Franke, Caple, BLUM, Perrin & Rowe, Sensio, Mereway  و  Elica

نمایشگاه آشپزخانه انگلستان

در نمایشگاه kbb  امسال از محصولات و نوآوری های جدیدی رونمایی شد و چندین محصول از این نمایشگاه، برنده جایزه بهترین محصول از نظر نوآوری شدند. 
مخاطبین نمایشگاه kbb  بیرمنگهام را فروشندگان، نصاب ها و شرکت های بزرگ فعال در این صنعت را تشکیل می دهند. در این نمایشگاه محصولات مختلفی از حمام، آشپزخانه و اتاق خواب در یک جا آورده شده اند و فرصت مناسبی برای دیدن جدیدترین محصولات و نو آوری ها در این بخش هاست. این نمایشگاه هم چنین فرصتی را برای فعالان این صنعت فراهم می کند تا با دوستان و همکاران خود در ارتباط باشند یا با فراد جدیدی آشنا شوند. 

بخش های مختلف نمایشگاه

مسئول نمایشگاه kbb بیرمنگهام می گوید: "ما مشتاقانه منتظر افتتاح نمایشگاه سال آینده هستیم. این تنها نمایشگاه اختصاصی در انگلستان برای آشپزخانه، اتاق خواب و حمام است."  و تیم این نمایشگاه خواهان اضافه کردن بخش های جدید و خلاقانه به این نمایشگاه است.

قسمتی از نمایشگاه برای نصاب ها

از آنجایی که نصب محصولات بخش جدایی ناپذیر از این صنعت است، در نمایشگاه kbb در همکاری با انستیتو نصب آشپزخانه، حمام و اتاق خواب (BiKBBI) ، قسمتی مخصوص نصابان ایجاد شد تا این نمایشگاه برای فعالان این بخش از صنعت هم جذابیت خود را داشته باشد.

جدیدترین های این نمایشگاه

مجموعه ای از آشپزخانه ها با نوآوری خاص و طراحی خلاقانه  که توسط Colin Wong (کولین ونگ) طراح برتر و برنده جایزه طراحی  ارائه شده است در این آشپزخانه ها قدرت و تأثیر گذاری اجزاء و متریال های آشپزخانه به خوبی دیده می شود. در این مجموعه  از متریال های کورین، نئولیث، فرمیکا، کوارتز کازنتینو برای ارائه ی آشپزخانه ای با ظاهر سنگی استفاده شده و به نمایش گذاشته شده است. 


جایزه به محصولات خلاقانه

نمایشگاه بیرمنگهام 2018

هر سااله در این نمایشگاه (kbb)  و در درهمکاری با blum، محصولات شرکنندگان نمایشگاه از لحاظ به کارگیری نوآوری در بخش های مختلف ساخت، شامل: خدمات، امکانات، تولید، ساخت ، متریال و پردازش هایی که باعث شکل گیری یک محصول خلاقانه و پیشرفته می شود توسط گروه داوران ارزیابی می شوند و به آن ها جایزه داده می شود. 
در خبر های بعدی این محصولات را معرفی خواهیم کرد. 

هم چنین کنفرانسی هم در رابطه با طراحی و فروش محصولات برگزار می شود و در این کنفرانس نکات کاربردی برای رشد فعالان این صنعت برگزار شد و در این کنفرانس آنچه مشتریان به دنبال آن هستند بررسی شد. نمایشگاه آشپزخانه، حمام و اتاق خواب (kbb) انگلستان

درج نظرات مقاله

نويسنده
نظر