OK
کابینت بانک

نگاهی بر نمایشگاه دکوراسیون و تجهیزات آشپزخانه آلمان 2017


نگاهی بر نمایشگاه دکوراسیون و تجهیزات آشپزخانه آلمان 2017

نمایشگاه area30 طی 6 روز از 16 تا 21 سپتامبر برگزار شد. این نمایشگاه یکی از مهم ترین رویدادها در صنعت آشپزخانه می باشد.


هفتمین نمایشگاه آشپزخانه area30 طی 6 روز متوالی از 16 تا 21 سپتامبر در آلمان برگزار شد و شرکت کنندگان مختلفی از سراسر دنیا در این نمایشگاه شرکت کردند. طبق گزارش های رسیده از این نمایشگاه، area30 نسبت به سال گذشته، پیشرفت چشم گیری داشته و بازدید کنندگان بیشتری از شاخه صنعت (رشد 3.7 درصدی) و از 46 کشور مختلف از این نمایشگاه بین المللی بازدید کردند. این آمار، در بازدیدکنندگان و شرکت کنندگان و جاهای رزرو شده نیز افزایش داشته است.

area30 به عنوان یکی از مهم ترین نمایشگاه تخصصی در صنعت آشپزخانه محسوب می شود و برندهای مطرحی که در صنعت آشپزخانه فعالیت می کنند در این نمایشگاه شرکت می کنند.  

130 شرکت کننده و برند در این نمایشگاه حضور داشتند و از برندهای معروف شرکت کننده در این نمایشگاه می توان AquaCucina، AMK ،best، blendstone، Panasonic و Amica را نام برد.


area30  به نمایشگاهی برای رونمایی از اختراعات و طرح های جدید مشهور است و جوی جذاب و پرهیجان دارد و به همین علت مخاطبان زیادی برای بازید، به این نمایشگاه می روند. جذابیت این نمایشگاه یک بار دیگر در سال 2017 اثبات شد و این بار نیز area30 میزبان بازدیدکنندگان زیادی بود که برای دیدن تجهیزات جدید در آشپزخانه مشتاقانه به این نمایشگاه آمده بودند و حتی فضایی که برای نمایشگاه امسال در نظر گرفته شد، دو برابر سال گذشته بود. طبق گزارش هایی که از این نمایشگاه رسیده، امسال area30  نسبت به دوره های قبلی بیشترین بازدید را داشته است (12281 بازدید کننده از 46 کشور). 


9950 متر از فضای نمایشگاه به رویدادها اختصاص داده شده بود که نسبت به سال قبل 17 درصد افزایش داشت.

نمایشگاه تجهیزات و دکوراسیون آشپزخانه96

شرکت کنندگان این نمایشگاه شامل تخصص های زیر می باشند: 
تولیدکنندگان سینک ظرفشویی، یراق آلات، تولیدکنندگان هود، تولیدکنندگان تجهیزات الکترونیکی، نرم افزار، اکسسوری و متخصصان این صنعت. 

این نمایشگاه هر ساله برگزار می شود و محیط راحت و سرویس دهی خوب باعث جذابیت بیشتر آن می شود و هر ساله بازدیدکنندگان بیشتری از این نمایشگاه دیدن می کنند. 
 تقویم کامل و دقیق برگزاری نمایشگاه های بین المللی داخلی و خارجی مرتبط با یراق آلات مبلمان و کابینتنگاهی بر نمایشگاه دکوراسیون و تجهیزات آشپزخانه آلمان 2017
نويسنده :
نادر
تاريخ :
جمعه 8 دی 1396
نظر :
ميشه نمايشگاه هاي بزرگ و معروف حوزه صنعت چوب رو در اختيارمون بذاريد؟
نويسنده :
کيومرث
تاريخ :
سه شنیه 21 آذر 1396
نظر :
بابت فيلم ها ممنون
نويسنده :
کيومرث
تاريخ :
جمعه 17 آذر 1396
نظر :
لطفاً فيلم هاي مربوط به نمايشگاه دکوراسيون و تجهيزات آشپزخانه آلمان رو هم بذاريد.
نويسنده :
بازديدکننده
تاريخ :
پنجشنبه 2 آذر 1396
نظر :
مرسي

درج نظرات مقاله

نويسنده
نظر