OK
کابینت بانک

فاکتورهای انتخاب صفحه کابینت و کفپوش


فاکتورهای انتخاب صفحه کابینت و کفپوش

اعلام نتایج بررسی عوامل تاثیرگذار بر انتخاب جنس و رنگ صفحه کابینت و کفپوش در سنین مختلف


در اینجا ما به بررسی آخرین تحقیقات انجام شده در زمینه فاکتورهای انتخاب متریال صفحه روی کابینت و کف پوش می پردازیم. از آنجایی که بسیاری علاقه مند هستند جنس صفحه کابینت و کفپوش آشپزخانه شان هماهنگ باشد، این دو را در  کنار یکدیگر آورده ایم.

فاکتورهای انتخاب صفحه کابینت

صفحه کابینت یکی از اصلی ترین اجزای زیبایی و نمای آشپزخانه است که باید در انتخاب آن علاوه بر زیبایی، کیفیت و استحکام هم مد نظر قرار داده شود. انتخاب متریال صفحه کابینت در کنار تمام فاکتورها، بسته به سن صاحب آشپزخانه تغییر می کند. در میان کسانی که آشپزخانه هایشان را بازسازی می کنند، دو نفر از هر 5 نفر سنگ گرانیت یا کوارتز مهندسی شده استفاده می کنند. در واقع طبق آمار گرانیت 41 درصد و کوارتز مهندسی شده 40 درصد مورد استفاده قرار می گیرند. مالکانی که سنشان کمتر از 55 سال است، بیشتر به کانترهای متفاوت مثل چوب، کورین یا بتن تمایل نشان داده اند.
فاکتورهای انتخاب صفحه کابینت آشپزخانه
صفحه کابینت مرمر 77 درصد بخاطر زیبایی و نمای شکیل و 53 درصد بخاطر دوام و استحکام بیشترین طرفدار را دارد.
کیفیت و نمای مرمر بسیار خاص است ولی گرانیت و کوارتز دارای استحکام بالاتری هستند و بیشتر به همین دلیل مورد استفاده قرار میگیرند. لمینت و چوب هم به عنوان صفحه روی کابینت استفاده می شوند ولی نه به دلیل زیبایی یا استحکام بالا بلکه بخاطر قیمت پایین تر مورد استفاده قرار می گیرند چون به صرفه تر هستند.

برای خرید و بررسی انواع صفحه کابینت در کابینت بانک کلیک کنید.

فاکتورهای انتخاب کفپوش


در میان کسانی که کف آشپزخانه هایشان را بازسازی می کنند، میزان استفاده از کف پوش چوبی، سرامیک، یا کاشی های پروسلین در کل 61 درصد است. این میزان در تمام سنین تقریبا یکسان است. برای افراد 25 تا 34 سال حدود 70 درصد و برای افراد بالای 55 سال حدود 57 درصد است.
انتخاب صفحه کابینت آشپزخانه
برای انتخاب کفپوش هم درست مثل صفحه روی کابینت، فاکتور زیبایی و نمای با فراوانی 81 درصد اولین معیار و استحکام با 63 درصد دومین معیار انتخاب هستند و بعد از اینها قیمت با فراوانی 24 درصد معیار انتخاب قرار می گیرد. بر این اساس چوب طبیعی یا مهندسی شده بخاطر نما و زیبایی خاصش 90 درصد مورد استفاده قرار می گیرد در حالی که میزان محبوبیت سرامیک و پروسلین 78 درصد است.
انتخاب صفحه کابینت آشپزخانه
حین انتخاب متریال صفحه کابینت یا کفپوش، افرادی که کمتر از 35 سال سن دارند دو برابر افرادی که در سنین بالاتر قرار دارند، درگیر فاکتور قیمت هستند. در حالی که سنین بالاتر به کیفیت فیزیکی متریال مثل مقاومت در برابر گرما و راحتی توجه بیشتری دارند.

 

فاکتورهای انتخاب صفحه کابینت و کفپوش
نويسنده :
قاسم سليماني
تاريخ :
شنبه 25 آذر 1396
نظر :
بسيار عالي
نويسنده :
رضا
تاريخ :
شنبه 11 آذر 1396
نظر :
جامع و کامل
نويسنده :
تاريخ :
جمعه 10 آذر 1396
نظر :
عالي بود مرسي

درج نظرات مقاله

نويسنده
نظر