OK
کابینت بانک

کنترل کننده هوشمند اجاق گاز که با آن هیچ وقت غذایتان نمی سوزد


کنترل کننده هوشمند اجاق گاز که با آن هیچ وقت غذایتان نمی سوزد

این وسیله آشپزخانه شما را از خطرات کار با اجاق گاز ایمن می کند و در صورت بروز خطر علاوه بر هشدار آن را خاموش می کند

کنترل کننده هوشمند Inriv خانه شما را هوشمند تر و امن تر می کند. Inriv نام یک محصول یا بهتر بگوییم نام یک نوآوری است که عملکرد فوق العاده هوشمندی دارد و طراحی آن نیز به خوبی انجام شده است.

 
بررسی و خرید انواع لوازم خانگی در کابینت بانک

این وسیله به شما امکان می دهد که به نحوی از گاز آشپزخانه تان استفاده کنید که هیچ وقت تجربه آن را نداشتید. Inriv اولین وسیله ای است که به شما امکان کنترل اجاق گازتان را از یک گوشی هوشمند می دهد و به شما کمک می کند که شما و آشپزخانه تان در مقابل خطرات ناشی از کار با اجاق گاز مانند آتش گرفتن آشپزخانه و وسایلتان به خوبی محافظت کنید.

این وسیله ترکیبی از حسگرها و اجزای الکترونیکی است که نه تنها توانایی شناسایی سطح بالایی از دود و گاز و نبود شما در آشپزخانه را تشخیص دهد (حس نکردن حرکت انسان در آشپزخانه )، بلکه عکس العمل نشان می دهد و گاز شما را خاموش می کند.

 این وسیله هم چنین این امکان را به شما می دهد که اجاق گازتان را از راه دور کنترل کنید و شعله آن را کم و زیاد کنید.

 با عکس العملی که Inriv از خودش نشان می دهد، لازم نیست نگران روشن گذاشتن و ترک کردن آشپزخانه تان باشید. نصب Inriv آسان است و به راحتی با آشپزخانه شما هماهنگ و جزئی از آن می شود و دردسرهای آشپزی را کمتر می کند تا شما بتوانید به راحتی به کارهای مهم ترتان برسید.

 عملکرد Inriv به سه بخش تقسیم می شود شناسایی، واکنش و دفاع.

امروزه در بیشتر خانه ها وسیله ای وجود دارد که در صورت بالا رفتن دود، به شما هشدار خطر را می دهد. اگرچه این وسیله ها از بدتر شدن شرایط جلوگیری می کنند اما این وسیله پا فراتر می گذارد و اصلا اجازه نمی دهد که اتفاقی در آشپزخانه تان بیافتد.


Inrive از سه بخش تشکیل شده است

حسگر:

جدیدترین تکنولوژی در آشپزخانه

این بخش بر محیط آشپزخانه شما نظارت می کند. اگر میزان زیادی از دود یا گاز را حس کند یا اگر احساس کند که تصادفا گاز روشن مانده است، با فناوری بلوتوث به دستگیره سیگنال می فرستد تا گاز را خاموش کنند.

دستگیره ها:

 

دستگیره های هوشمند اجاق گاز آشپزخانه

 دستگیره ها به محض احساس خطر، اجاق گاز را خاموش می کنند. این دستگیره ها را به عنوان یک دستگیره جدید به اجاق گازتان متصل می کنید یا به همان دستگیره های قدیمی می توانید مدار کنترل کننده را وصل کنید. با لمس دستگیره ها می توانید تایمر را فعال کنید که با هر بار لمس دستگیره 15 دقیقه به زمان اضافه می شود و با هر بار ورودتان به آشپزخانه این زمان از ابتدا تنظیم می شود.

اپلیکیشن Inrive :

کنترل اجاق گاز با تلفن همراه

این اپلیکیشن شما را قادر می سازد تا با گوشی هوشمندتان بر محیط آشپزخانه و اجاق گازتان نظارت داشته باشید. در زمان خطر هم به شما از طریق اپلیکیشن هشدار داده می شود اما از همان جایی که هستید می توانید اجاق گاز را خاموش کنید یا شعله آن را کم کنید.

کنترل کننده هوشمند اجاق گاز

می توانید دستگیره ها را با همین اپلیکیشن قفل کنید تا بچه ها نتوانند آن ها را باز کنند. در کل این وسیله از اتفاقات و آتش سوزی هایی که هر روزه در طول آشپزی و کار با اجاق گاز اتفاق می افتد جلوگیری می کند.

با دیدن این ویدیو عملکرد هوشمندانه این دستگاه را بهتر درک می کنید: 


مژده جدّا / کابینت بانک 


کنترل کننده هوشمند اجاق گاز که با آن هیچ وقت غذایتان نمی سوزد
نويسنده :
تاريخ :
پنجشنبه 7 دی 1396
نظر :
فوقلاده چطور تهيه ميشود
نويسنده :
شاپوري
تاريخ :
چهارشنبه 6 دی 1396
نظر :
بسيار عالي است!.ولي فايده چيست!ما که به هيچ کدام از پيشرفت ها دسترسي نداريم!پس به درد نمي خورد!.دسترسي را به ما نشان دهيد!.

درج نظرات مقاله

نويسنده
نظر