OK
کابینت بانک

رونمایی از هود family hub در نمایشگاه CES 2018


رونمایی از هود family hub در نمایشگاه CES 2018

نمایشگاه CES 2018 یکی از بزرگترین رویداد ها در عرصه تکنولوژی است. family hub نام هود خاصی است که در این نمایشگاه از آن رونمایی شد...

 

مدتی است که نمای کلی آشپزخانه ها تغییر کرده است. یخچال، گاز، مایکروویو و وسایل ریز و درشت دیگر شامل این تغییر می شوند.

 اما این بار در نمایشگاه ces 2018 از یک مانیتور 27 اینچی درست بالای گاز آشپزخانه رونمایی شد. GE (شرکت تولید کننده این محصول) نام آن را Family Hub (مرکزی برای اعضای خانواده) گذاشته است و می توان گفت این محصول واقعا مانند نقطه مرکزی عمل می کند.


این صفحه نمایش امکان کنترل لوازم هوشمند و ابزارهای دیجیتالی منزل و هر دوربین یا گوشی هوشمندی که به اینترنت متصل می شود را می دهد. هدف از تولید این محصول امکان جست و جوی دستور غذا در آن و یا برقراری تماس تصویری که این ایده بسیار خوبی می تواند باشد خصوصا این روزها که مردم زمان زیادی را برای پخت غذا در آشپزخانه سپری می کنند. این محصول دو دوربین روی خودش دارد. یکی از دوربین ها که قسمت جلوی آن موجود است و برای تماس های تصویری استفاده می شود و دوربین دیگر که از گاز هنگام پختن غذا برای اینستاگرام فیلم می گیرد.


اما در کنار همه ی این خصوصیات جدید و جالب، یکی از مفیدترین کاربردهای Family Hub عمل به عنوان هود برای جذب بخار ها و دودهای ناشی از پخت و پز است، وسیله ای که در بیشتر آشپزخانه ها از آن استفاده می شود و کاربردی که خیلی بیشتر از یک صفحه نمایش عمل می کند.

قیمت این محصول هنوز اعلام نشده است و قرار است فروش این محصول از نیمه دوم سال شروع شود.


 
بررسی و خرید انواع لوازم خانگی در کابینت بانک


رونمایی از هود family hub در نمایشگاه CES 2018
نويسنده :
تاريخ :
شنبه 5 اسفند 1396
نظر :
ممنون از شما. قيمت اين محصول چنده؟
نويسنده :
محسن نجاتي
تاريخ :
سه شنیه 24 بهمن 1396
نظر :
خبراتون عاليه
نويسنده :
فرح زاد
تاريخ :
شنبه 21 بهمن 1396
نظر :
از خانم جدا کمال تشکر را دارم.

درج نظرات مقاله

نويسنده
نظر