OK
کابینت بانک

18 مدل جزیره آشپزخانه شیک و زیبا


18 مدل جزیره آشپزخانه شیک و زیبا

ایده هایی جالب و زیبا برای جزیره آشپزخانه

   

یکی از اصلی‌ترین فضاها در هر خانه‌ای آشپزخانه است. آدم‌های برای صرف عصرانه، گپ و گفت و حتی سرگرمی در آشپزخانه دور هم جمع می‌شوند. و برای این‌که بیش‌تر شیفته آشپزخانه‌تان شوید و آن را خاص‌تر و کاربردی‌تر کنید راهش این است که یکی از این جزیره های شیک و زیبا را به آن بیفزایید.

جزیره چوبی


این جزیره با طرح چوب با کابینت آشپزخانه به رنگ کرم تضاد خوبی ایجاد کرده است. اجاق گاز در وسط صفحه جزیره آشپزخانه باعث شده است روی صفحه سایر کابینت ها فضای بیش‌تری وجود داشته باشد. 

جزیره با شلف


جزیره ای بسازید که در یکی از دیواره‌های جانبی دارای قفسه بندی یا شلف باشد. به این طریق فضایی عالی برای قرار دادن کتاب‌ها، به ویژه کتاب‌های آشپزی در دسترس دارید. 

جزیره به رنگ آبی تیره


این جزیره فضای زیادی برای ذخیره‌سازی دارد. علاوه بر آن فضایی برای به نمایش گذاشتن اشیا دارد و به اندازه کافی شیک است که دکوراسیون آشپزخانه تان را متحول کند.

 جزیره ای با میز غذاخوری 


یکی از کاربردی‌ترین گزینه های این فهرست این جزیره است که میز آشپزخانه نیز دارد. با این طرح به راحتی می‌توانید غذا را آماده کنید و هم‌زمان از دوستان صمیمی خود پذیرایی کنید! 

جزیره چند لایه 


این مدل کابینت جزیره، ایده‌ای جالب و امروزی برای آشپزخانه است. این طرح جزیره دو سطح با ارتفاع‌های متفاوت دارد: یکی با ارتفاع بیش‌تر برای آماده‌سازی غذا و یکی با ارتفاع کم‌تر برای لذت بردن از غذایی که آماده کرده‌اید. هم چنین اختلاف رنگ جزیره با کابینت ام دی اف آشپزخانه نیز زیبایی بیشتری به محیط داده است. 

جزیره ای با فضای ذخیره سازی زیاد


این مدل جزیره جذاب، با سایه‌ای از آبی کمرنگ و فضای بسیار زیاد برای ذخیره‌سازی ایده‌ای بسیار جالب است. کشوهایی که زیر صفحه کابینت تعبیه شده است نیز بسیار کاربردی است. 

جزیره ای برای خانواده 


این جزیره برای خانواده ها عالی است. فضایی برای وسایل دکوری دارد. فرزندان می‌توانند تکالیف خود را در محل جزیره انجام دهند. فضای زیادی برای آماده‌سازی غذا وجود دارد. هم‌چنین فضای قرار گرفتت چهارپایه و نشسن در نظر گرفته شده است. 

تضاد، جزیی از مدل جزیره آشپزخانه 


و در این‌جا ما یک جزیره فوق‌العاده شیک و به‌روز داریم که به سبک معاصر است. طرح چوب تضاد زیبایی با صفحه کابینت مرمر دارد. 

جزیره ای خاص 


این جزیره خاکستری در آشپزخانه ای به سبک سنتی جلوه‌ای چشمگیر و زیبا دارد. این مدل جزیره برای کسانی که به دنبال دکوراسیونی خاص هستند مناسب است. 

جزیره معاصر 


این مدل جزیره در نگاه اول کمی سنتی به نظر می‌رسد ,ولی اگر به شکل و طرح آن کمی دقیق‌تر نگاه کنید به آسانی ویژگی‌های مدرن آن را می‌بینید. هم‌چنین این مدل کابینت فضای زیادی برای ذخیره‌سازی دارد.

جزیره ای با کشوهای زیاد 


این جزیره بسیار بزرگ کشو و کابینت های زیادی دارد و برای همین به تمیز و مرتب بودن آشپزخانه کمک می‌کند. و باید بگوییم سایه قوی بنفش که با دستگیره های کابینت هم‌خوانی دارد انتخابی بی‌نظیر است. نیازی به گفتن نیست که انتخاب رنگ مناسب برای کابینت آشپزخانه بی نهایت مهم است. 

جلوه‌ی بی‌نظیر جزیره آشپزخانه 


در این تصویر آشپزخانه ای بسیار زیبا را می‌بینید که می‌توان گفت مهم‌ترین المان در طراحی آن جزیره آشپزخانه است. تضاد رنگ کابینت ها با جزیره آشپزخانه و شلفی که در آن تعبیه شده است جلوه‌ای زیبا به دکوراسیون آشپزخانه داده است. 

جزیره باریک 


این جزیره نسبت به مدل های دیگر کمی باریک‌تر است و در فضاهای کوچک خوب جواب می‌دهد. فضای کافی برای قرار دادن صندلی وجود دارد. بنابراین می‌توانید صبحانه را در جزیره آشپزخانه میل کنید! 

جزیره کوچک 


برای کارایی بالا لزومی ندارد جزیره آشپزخانه خیلی بزرگ باشد. همین جزیره کوچک با ظاهری روستایی و کهنه نیز کارایی لازم را در این آشپزخانه دارد. هم‌چنین بافت آن در دکوراسیون آشپزخانه تنوع ایجاد کرده است. 

جزیره کله غازی 


بسیاری از آدم‌ها این رنگ را در دکوراسیون آشپزخانه دوست دارند. قسمت بار این جزیره تکمیل‌کننده‌ی طرح است. چون فضایی برای آماده‌سازی غذا فراهم کرده است. 

جزیره آشپزخانه ، محلی برای نشستن یک مدل دیگر جزیره چندمنظوره را در این تصویر مشاهده می‌کنید. این مدل فضای زیادی برای نشستن دارد. هر چیزی که برای یک جزیره ضروری است در این طرح وجود دارد. به علاوه میز غذاخوری نیز دارد. 

مدل کلبه 


این جزیره عجیب و زیبا که سبک روستایی را در ذهن تداعی می‌کند، یک یونیت کوچک است که به خوبی پاسخگوی نیازهای شما است. این جزیره محلی برای صرف صبحانه، و نیز فضای کافی برای آماده‌سازی غذا دارد. 

 


18 مدل جزیره آشپزخانه شیک و زیبا

درج نظرات مقاله

نويسنده
نظر