جستجو

فانتونی

مشاهده به عنوان جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

ریل باتم مانت (مخفی) P20 فانتونی مدل نیمه فول

ریل باتم مانت فانتونی از نوع مخفی می باشد. این ریل دارای سایزهای 30 ، 35 ، 40 ، 45 و 50 سانتیمتر است. ریل باتم مانت (مخفی) P20 فانتونی به صورت فشاری بوده وبه دستگیره نیازی ندارد.همچنین این محصول به صورت نیمه فول هست یعنی کشو درحالت باز به صورت کامل بیرون نمی آید.
تماس برای قیمت

ریل باتم مانت (مخفی) فانتونی مدل فول

ریل باتم مانت فانتونی از نوع مخفی بوده و دارای سایزهای 30 ، 35 ، 40 ، 45 و 50 سانتیمتر است. این مدل مجهز به قفل 3D است و در سه جهت قابلیت رگلاژ دارد. همچنین این محصول به صورت فول بازشو هست یعنی در هنگام باز شدن به صورت کامل بیرون می آید.
تماس برای قیمت

ریل باتم مانت (مخفی) فانتونی مدل نیمه فول

ریل باتم مانت به صورت نیمه فول باز می شود و بخشی از فضای کشو را در اختیار شما قرار می دهد. این ریل فانتونی، برای نصب بر روی کشوی کابینت های آشپزخانه استفاده می شود. می تواند تا حداکثر 30 کیلو گرم وزن را تحمل کند و به همین دلیل، یک ریل کاربردی برای استفاده روزانه بحساب می آید.
تماس برای قیمت

ریل باتم مانت سینکرونایز فانتونی مدل فول با قفل 3D

ریل باتم مانت فانتونی از نوع مخفی بوده و دارای سایزهای 30 ، 35 ، 40 ، 45 و 50 سانتیمتر است. این مدل مجهز به قفل 3D است و در سه جهت قابلیت رگلاژ دارد. همچنین این محصول به صورت فول بازشو هست یعنی در هنگام باز شدن به صورت کامل بیرون می آید.
تماس برای قیمت

ریل بدنه دار اسلیم اینر بلند فانتونی با براکت و فرانت شیشه

ریل بدنه دار اسلیم اینر بلند فانتونی با براکت و فرانت شیشه، بدنه ی بلندی دارد و براکت های شیشه ی آن نیز اینر کوتاه هستند و البته فرانت آن نیز شیشه ای است. این ریل، در سایزهای 30، 35، 40، 45 و 50 سانتی متر موجود می باشد. ریل بدنه دار فانتونی از نظر استحکام به نحوی طراحی شده که می تواند تا حداکثر 40 کیلوگرم وزن را تحمل کند. از ویژگی های برجسته ی این ریل که برای کشوی کابینت های آشپزخانه قابل استفاده است این است که مجهز به سیستم آرام بند است و با کنترل سرعت، از بسته شدن کشو با سرعت بالا جلوگیری می کند.
تماس برای قیمت

ریل بدنه دار اسلیم اینر بلند فانتونی با فرانت آلومینیوم

ریل بدنه دار اسلیم اینر بلند با فرانت آلومینیوم عمق ریل بدنه دار اسلیم اینر بلند با فرانت آلومینیوم، با بدنه ی بلند و براکت های شیشه ای اینر بلند، 50،45،40،35،30 سانتی متر است. این ریل قابلیت تحمل وزن تا حداکثر 40 کیلوگرم را دارد. از طرف دیگر، سیستم آرام بندی که روی این سیستم تعبیه شده است، از آسیب های احتمالی که هنگام بسته شدن رخ می دهد، جلوگیری می کند.
تماس برای قیمت

ریل بدنه دار اسلیم اینر کوتاه فانتونی با براکت و فرانت شیشه

ریل بدنه دار اسلیم اینر کوتاه فانتونی با براکت و فرانت شیشه، بدنه ی کوتاهی دارد و براکت های شیشه ی آن نیز اینر کوتاه هستند و البته فرانت آن نیز شیشه ای است. این ریل، در سایزهای 30، 35، 40، 45 و 50 سانتی متر موجود می باشد. همچنین این ریل مجهز به سیستم آرام بند نیز است که با کنترل سرعت حرکت، جلوی آسیب های احتمالی را می گیرد. ریل بدنه کوتاه فانتونی، طوری طراحی شده که وزنی معادل 40 کیلوگرم را می تواند تحمل کند و بیش از این میزان، دوام و طول عمر محصول را کم می کند.
تماس برای قیمت

ریل بدنه دار اسلیم اینر کوتاه فانتونی با فرانت آلومینیوم

ریل بدنه دار اسلیم اینر کوتاه با فرانت آلومینیوم ریل بدنه دار اسلیم اینر کوتاه با فرانت آلومینیوم دارای سیستم آرام بند، به منظور حرکت نرم و بسته شدن بی صدای کشوی کابینت می باشد. این ریل دارای بدنه فلزی به ارتفاع 12 سانتمیتر است، که این امکان را ایجاد می کند که از این ریل برای کشوهای زیر اجاق گاز و قرار دادن ظروف در آن استفاده نمایید. به علت باریک بودن بدنه ریل اسلیم، فضای بیشتری در داخل کشو ایجاد می گردد. همچنین ریل بدنه دار اسلیم اینر کوتاه با فرانت آلومینیوم قابلیت تحمل وزن بار تا 45 کیلوگرم را دارد.
تماس برای قیمت

ریل بدنه دار اسلیم شیشه اینر بلند فانتونی با براکت شیشه جلو

ریل بدنه دار اسلیم شیشه اینربلند با براکت شیشه، به سیستم آرام بند مجهز است، یعنی این قابلیت را دارد به آرامی بسته شود و با این کار، از آسیب به کشو و وسایل درون آن جلو گیری کند. شما می توانید، با توجه به بدنه ی بلند آن، تا حدود 40 کیلوگرم ، وسیله درون آن قرار دهید. همچنین این محصول دارای سایزهای 30، 35، 40، 45 و 50 سانتیمتر است.
تماس برای قیمت

ریل بدنه دار اسلیم شیشه اینر بلند فانتونی با فرانت آلومینیوم

ریل بدنه دار اسلیم شیشه اینر بلند فانتونی با فرانت آلومینیوم، به سیستم آرام بند مجهز است، یعنی این قابلیت را دارد به آرامی بسته شود و با این کار، از آسیب به کشو و وسایل درون آن جلو گیری کند. شما می توانید، با توجه به بدنه ی بلند آن، تا حدود 40 کیلوگرم ، وسیله درون آن قرار دهید. همچنین این محصول دارای سایزهای 30، 35، 40، 45 و 50 سانتیمتر است.
تماس برای قیمت

ریل بدنه دار اسلیم شیشه اینر کوتاه فانتونی با براکت شیشه جلو

ریل بدنه دار اسلیم شیشه اینر کوتاه فانتونی با براکت شیشه، بدنه ی کوتاهی دارد و دارای سایزهای 30، 35، 40، 45 و 50 سانتیمتر است. وزنی که این ریل می تواند تحمل کند حدود 40 کیلوگرم اندازه گیری شده است و با توجه به این مقدار، باید مراقب بود که تحمیل وزنی بیشتر از این مقدار می تواند از دوام و استحکام محصول بکاهد. آرام بندی که در این ریل بدنه کوتاه به کار گرفته شده است، باعث می شود که ریل با سرعت مطئنی بسته شود و جلوی صدمه و آسیب های احتمالی را بگیرد.
تماس برای قیمت

ریل بدنه دار اسلیم شیشه اینر کوتاه فانتونی با فرانت آلومینیوم

ریل بدنه دار اسلیم شیشه اینر کوتاه فانتونی با فرانت آلومینیوم، بدنه ی کوتاهی دارد و دارای سایزهای 30، 35، 40، 45 و 50 سانتیمتر است. وزنی که این ریل می تواند تحمل کند حدود 40 کیلوگرم اندازه گیری شده است و با توجه به این مقدار، باید مراقب بود که تحمیل وزنی بیشتر از این مقدار می تواند از دوام و استحکام محصول بکاهد. آرام بندی که در این ریل بدنه کوتاه به کار گرفته شده است، باعث می شود که ریل با سرعت مطئنی بسته شود و جلوی صدمه و آسیب های احتمالی را بگیرد.
تماس برای قیمت

ریل بدنه دار اسلیم شیشه بلند فانتونی

ریل بدنه دار اسلیم شیشه بلند فانتونی، دارای سایزهای 30 ، 35 ، 40 ، 45 و 50 سانتیمتر است. این ریل برای کشو و کابینت های آشپزخانه قابل استفاده است. میزان وزنی که این ریل بدنه بلند فانتونی می تواند تحمل کند، 40 کیلوگرم است. سیستم آرام بندی که روی این ریل تعبیه شده، سرعت حرکت ریل را کنترل می کند.
تماس برای قیمت

ریل بدنه دار اسلیم شیشه کوتاه فانتونی

ریل بدنه دار اسلیم شیشه کوتاه فانتونی، دارای سایزهای 30 ، 35 ، 40 ، 45 و 50 سانتیمتر است. این ریل برای کشو و کابینت های آشپزخانه قابل استفاده است. میزان وزنی که این ریل بدنه بلند فانتونی می تواند تحمل کند، 40 کیلوگرم است. سیستم آرام بندی که روی این ریل تعبیه شده، سرعت حرکت ریل را کنترل می کند.
تماس برای قیمت

ریل بدنه دار دبل باکس اینر بلند فانتونی با فرانت آلومینیوم

ریل بدنه دار بلند سری دبل باکس فانتونی دارای سایزهای 30 ، 35 ، 40 ، 45 و 50 سانتیمتر است. این مدل به صورت آرام بند می باشد.
تماس برای قیمت

ریل بدنه دار دبل باکس اینر کوتاه فانتونی با فرانت آلومینیوم

ریل بدنه دار دبل باکس اینرکوتاه فانتونی بافرانت آلومینیوم دارای سایزهای 30 ، 35 ، 40 ، 45 و 50 سانتیمتر است. این مدل به صورت آرام بند می باشد. این مدل ریل ها دارای لوازم مخفی هستند و جهت کشو های مخفی استفاده می شود.
تماس برای قیمت

ریل بدنه دار دبل باکس بلند فانتونی با دبل گالری مربعی

ریل بدنه دار دبل باکس بلند فانتونی بادبل گالری مربعی دارای سایزهای 30 ، 35 ، 40 ، 45 و 50 سانتیمتر است. این مدل به صورت آرام بند می باشد. این مدل ریل ها دارای دو میله گالری مربعی هستند.
تماس برای قیمت

ریل بدنه دار دبل باکس بلند فانتونی با دیزاین ساید شیشه

ریل بدنه دار بلند سری دبل باکس فانتونی دارای سایزهای 30 ، 35 ، 40 ، 45 و 50 سانتیمتر است. این مدل به صورت آرام بند می باشد. این مدل ریل ها دارای شیشه 8 میل میباشد .
تماس برای قیمت

ریل بدنه دار دبل باکس کوتاه فانتونی

ریل بدنه دار کوتاه سری دبل باکس فانتونی دارای سایزهای 30 ، 35 ، 40 ، 45 و 50 سانتیمتر است. این مدل به صورت آرام بند می باشد.
تماس برای قیمت

ریل بدنه دار فانتونی مدل اسلیم بلند

ریل بدنه دار بلند سری اسلیم فانتونی دارای سایزهای 30 ، 35 ، 40 ، 45 و 50 سانتیمتر است. این مدل به صورت آرام بند می باشد.
تماس برای قیمت

ریل بدنه دار فانتونی مدل اسلیم کوتاه

ریل بدنه دار فانتونی مدل اسلیم کوتاه دارای سایزهای 30 ، 35 ، 40 ، 45 و 50 سانتیمتر است. این مدل به صورت آرام بند می باشد.
تماس برای قیمت

ریل ساچمه ای سه تکه فانتونی مدل تلسکوپی آرام بند

ریل ساچمه ای سه تکه فانتونی مدل تلسکوپی آرام بند، مناسب کشوهای سنگین می باشد. این ریل در دو نوع ۲ تکه یا باریک و ۳ تکه یا پهن موجود می باشند. جنس این ریل از ورق آهن تشکیل شده است. ریل سه تیکه همراه با آرام بند برای کشوهای کابینت، دراور مناسب است. همچنین این ریل از ورق ضخیم 1.5 میلیمتری به منظور تحمل وزن بار بیشتر تا 45 کیلوگرم، ساخته شده است. در ریل های ساچمه ای ضامنی داخل ریل تعبیه شده است که برای خارج کردن کامل کشو از محوطه مخصوص آن کافی است ضامن های ریل را به بالا و یا پایین حرکت دهیم تا کشو آزاد گردد.
تماس برای قیمت

ریل ساچمه ای سه تکه فانتونی مدل تلسکوپی با کشنده

ریل تلسکوپی فانتونی، سه تکه است و همین ویژگی، کمک می کند که ریل به مقدار بیشتری باز شود و فضای بیشتری از کشو را در اختیار شما قرار دهد. این نوع ریل ها دارای کشنده است. ریل ساچمه ای سه تکه فانتونی مدل تلسکوپی با کشنده دارای سایزهای 30 ، 35 ، 40 ، 45 ، 50 ، 55 و 60 سانتیمتر است.
تماس برای قیمت

ریل ساچمه ای سه تکه فانتونی مدل تلسکوپی ساده

از ویژگی های ریل ساچمه ای سه تکه فانتونی مدل تلسکوپی ساده، روان بودن، حرکت آسان و مستحکم بودن آن است. همچنین این مدل ریل به دلیل سه تکه بودنش، می تواند بیشتر باز شود و در نتیجه فضای بیشتری را در اختیار شما قرار دهد. ریل ساچمه ای سه تکه فانتونی در سایزهای 30 ، 35 ، 40 ، 45 ، 50 ، 55 و 60 سانتیمتر موجود می باشد.
تماس برای قیمت

لولا ساده اکو فانتونی مدل کلیپس دار 110درجه

لولا ساده اکو فانتونی مدل کلیپس دار با زاویه بازشو 110 درجه است. این مدل لولا مجهز به پایه از نوع 4 پیچ می باشد. تنظیمات و رگلاژ کابینت دارای لولا اکو ساده کلیپس دار،‌ به سادگی و به کمک این 4 پیچ صورت می گیرد. همچنین به دلیل وجود فنر و پمپ در ساختار آن موجب می شود،‌ تا درب کابینت با قدرت بیشتری بسته شود و از برخورد ناگهانی در با بدنه و ایجاد صدا جلوگیری شود.
تماس برای قیمت

لولا آرام بند استار پلاس آینه روکار فانتونی مدل کلیپس دار 125درجه

لولا آرام بند استار پلاس آینه فانتونی مدل کلیپس دار 125درجه، به علت داشتن فنر سبب می شود درب با قدرت بیشتری بسته شود و همچنین به دلیل وجود پمپ در بدنه آن، از بسته شدن ناگهانی در و ایجاد صدا جلوگیری می شود. این لولا تا زاویه 125 درجه باز می شود، در نتیجه دسترسی به بخش های داخلی کابینت به سادگی امکان پذیر می شود. نصب این لولا به گردبر و حفر سوراخ در درب کابینت احتیاج ندارد و به دلیل همین سهولتِ نصب، محبوبیت بیشتری در طراحی و تولید کابینت ها دارد.
تماس برای قیمت

لولا آرام بند استار پلاس شیشه روکار فانتونی مدل کلیپس دار 110درجه

لولا آرام بند استار پلاس شیشه روکار فانتونی مدل کلیپس دار 110درجه جهت اتصال درهای شیشه ای که روی بدنه محصولات قرار دارند، به کار می رود. در واقع این لولا برای آن دسته از درهای شیشه ای به کار می رود که درب، بیرون از ساختارِ بدنه محصول، قرار گرفته است. این لولا از لولاهای مقاوم و با کیفیت است و کلیپس موجود در آن باعث می شود که در صورت نیاز به جدا کردن در از بدنه، نیازی به باز کردن تمام لولا نباشد.
تماس برای قیمت

لولا آرام بند استار پلاس فانتونی مدل کلیپس دار 110درجه

لولا آرام بند استار پلاس فانتونی مدل کلیپس دار 110درجه از انواع مدل های برند فانتونی است که برای استفاده در یونیت ها، کمدها و کابینت ها طراحی و تولید شده است. این مدل لولا که از نوع گازور یا آرام بند است، دارای پمپی می باشد و همین مزیت، باعث شده تا درِ کابینت با قدرت بیشتری بسته شود و همچنین از ضربه و برخورد ناگهانیِ در با بدنه و ایجاد صدای ناهنجار ناشی از بسته شدن در و برخورد با بدنه، جلوگیری می کند.
تماس برای قیمت

لولا آرام بند پروفشنال روکار فانتونی مدل کلیپس دار 160درجه

لولا آرام بند پروفشنال روکار فانتونی مدل کلیپس دار 160درجه از نوع آرام بند روکار کلیپس دار با زاویه بازشو 160 درجه می باشد. این مدل لولا مجهز به پایه خطی با قابلیت رگلاژ در سه جهت است. لولا آرام بند پروفشنال فانتونی مدل کلیپسی 160درجه از جمله لولا گازورهای سری پروفشنال تولید برند چینی فانتونی محسوب می شود.
تماس برای قیمت

لولا آرام بند پروفشنال فانتونی مدل کلیپس دار 110 درجه

لولا آرام بند پروفشنال فانتونی مدل کلیپس دار با زاویه بازشو 110 درجه می باشد. این مدل لولا مجهز به پایه خطی با قابلیت رگلاژ در سه جهت است. لولا آرام بند پروفشنال فانتونی مدل کلیپس دار 110 از جمله لولا گازورهای سری پروفشنال تولید برند چینی فانتونی محسوب می شود.
تماس برای قیمت

لولا مینی فانتونی مدل بدون کلیپس و آرام بند 90 درجه

مینی لولا بدون کلیپس و آرام بند فانتونی 90 درجه از انواع لولاهای ساده شرکت فانتونی می باشد و برای انواع کابینت، یونیت، جعبه ها و صندوقچه های تزیینی و غیره کاربرد دارد. این محصول بسیار سبک بوده و هیچ گونه وزن اضافی را بر روی محصول نهایی ایجاد نخواهد کرد. برای رگلاژ درِ کابینت های مجهز به این نوع لولا، تنها کافیست از 4 پیچ تعبیه شده بر روی آن استفاده کرد. این پیچ ها موجب می شوند تا درِ کابینت به راحتی در 4 جهت تنظیم، و به اندازه 90 درجه باز و بسته شوند. این مینی لولا مخصوص درب های کوچک است.
تماس برای قیمت
فیلترها
Sort
display