جستجو
چه نوع سنگی بهترین گزینه برای صفحه کابینت است؟
اگر در حال باز سازی خانه یا آشپز خانه خود از نو هستید با حتی در حال تکمیل کردن دکور یک خانه که که به دکور مد نظر خود برسید... .
سوپر ایستاده
سوپر ایستاده
سوپر ایستاده از جمله اکسسوری کابینت های مهم برای آشپزخانه است. از جمله سوپر ایستاده باکیفیت موجود در بازار میتوان به برند پلاتین اشاره کرد که به نسبت بقیه سوپر وسط ها ی موجود در بازار، قیمت ریل، آبکاری و مفتول بسیار خوبی دارد.
سوپر مارکت کابینت
سوپر مارکت کابینت
سوپر مارکت کابینت از جمله اکسسوری کابینت و آشپزخانه است این اکسسوری بسیار پرکاربرد است. برای خرید یک اکسسوری به چند مورد بسیار مهم باید توجه کرد از جمله : ریل، ضخامت مفتول و کیفیت آبکاری
ام دی اف ایزوفام
ام دی اف ایزوفام
این محصول شامل ام دی اف خام و کاغذ طرح دار آغشته به رزین با ابعاد گوناگون بوده ، که در دما و فشار بسیار بالا پرس میشوند . قابل ذکر است که شرکت ايزوفام ، داراي پروانه استاندارد ملي ايران ، در زمينه توليد اين محصول ميباشد.
نگهداری کابینت ام دی اف
نگهداری کابینت ام دی اف
براي تميزکردن کابينت و ديگر سازه هاي از يک اسفنج مرطوب استقاده نموده و از بکار بردن اسکاچ و شوینده های اسیدی جدا خودداری نمایید.زیرا استفاده از این مواد به کابینت و یراق آلات آن آسیب می رساند
صفحه کابینت
صفحه کابینت
صفحه کابینت ام دی اف یکی از موارد مهم و تکمیل کننده کابینت هر آشپزخانه ای صفحه کابینت آن است که انواع گوناگونی از قبیل سنگی، کورین و صفحه کابینت ام دی اف دارد در کشور ما بیشترین مورد استفاده صفحه کابینت با توجه به قیمت مناست ان با سایر موارد نوع ام دی اف آن است.
ام دی اف و هر آنچه باید در مورد ام دی اف بدانید
ام دی اف و هر آنچه باید در مورد ام دی اف بدانید
ام دی اف نوعی ورقه ساخته شده از ترکیبات چوبی است که در وسایلی مانند سرویس خواب و کابینت و کمد و… به کار می‌رود. اما سوال بسیاری از افراد این است که ام دی اف چیست و چرا به آن ام دی اف گفته می‌شود؟
فیلترها
Sort
display