جستجو

لولا کابینت و کمد

مشاهده به عنوان جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

لولا پمپی کلون

لولا پمپی کلون از دو بخش تشکیل شده است. یک پایه که بر روی بدنه ی کابینت یا کمد نصب می شود و قسمت دوم که در میانه ی خود حفره ای دایره ای شکل دارد. به دلیل تعبیه یک پمپ درون این لولا گازور از بسته شدن ناگهانی درب کابینت و ایجاد صدا جلوگیری می شود. نصب این لولا بر روی بدنه و درب کابینت یا کمد به وسیله ی چند پیچ ام دی اف 1.5 سانتی متری انجام می شود. از ویژگی های این لولا می توان به سهولت رگلاژ آن اشاره کرد به طوری که با پیچ شیاردار موجود بر روی لولا تنظیم درب کابینت به راحتی امکان پذیر بوده و فاصله ی میان دو پیچ 48 میلی متر است.
2,160,000 تومان

آرام بند روی لولا 107 درجه بلوم

سیستم Blumotion یک فناوری جذاب برای حرکت آرام و بی صدا است. با استفاده از این تکنولوژی لولا ها ، ریل ها و جک ها دارای عملکردی آرام و نرم خواهند بود. بلوموشن روی لولا، قابل نصب بر روی لولاهای کلیپ تاپ بلوم بوده و لولاهای ساده را به تکنولوژی بلوموشن مجهز می کند.
تماس برای قیمت

آرام بند روی لولا 155 درجه بلوم

سیستم Blumotion یک فناوری جذاب برای حرکت آرام و بی صدا است. با استفاده از این تکنولوژی لولا ها ، ریل ها و جک ها دارای عملکردی آرام و نرم خواهند بود. بلوموشن روی لولا، قابل نصب بر روی لولاهای کلیپ تاپ بلوم بوده و لولاهای ساده را به تکنولوژی بلوموشن مجهز می کند.
تماس برای قیمت

آرام بند صلیبی بلوم

بلوموشن صلیبی جهت نصب بر روی بدنه کابینت هایی که از لولایی غیر از لولا کلیپ تاپ استفاده می کنند،طراحی شده است. سیستم بلوموشن یک فناوری جذاب برای حرکت آرام و بی صدا است. با استفاده از این فناوری لولا ها ، ریل ها و جک ها دارای عملکرد آرام و نرم بودجه هستند. بلوموشن روی لولا امکان نصب بر روی لولاهای کلیپ تاپ بلوم وجود دارد و لولاهای ساده را به تکنولوژی بلوموشن مجهز می کند.
تماس برای قیمت

ست لولا فشاری (مگنتی) بلوم مدل TIP_ON

درب TIP-ON که در اصطلاح آن را درب فشاری و یا مگنتی نیز می نامند یکی از سیستم های بازشو بلوم است که بسیار مناسب درب های بدون دستگیره می باشد. درب تیپان قابلیت استفاده برای انواع درب های چوبی، شیشه ای و فلزی را دارا می باشد. از مکانیزم تیپان علاوه بر آشپزخانه در دیگر نقاط منزل نیز می توان استفاده کرد.
تماس برای قیمت

لولا ساده اکو فانتونی مدل کلیپس دار 110درجه

لولا ساده اکو فانتونی مدل کلیپس دار با زاویه بازشو 110 درجه است. این مدل لولا مجهز به پایه از نوع 4 پیچ می باشد. تنظیمات و رگلاژ کابینت دارای لولا اکو ساده کلیپس دار،‌ به سادگی و به کمک این 4 پیچ صورت می گیرد. همچنین به دلیل وجود فنر و پمپ در ساختار آن موجب می شود،‌ تا درب کابینت با قدرت بیشتری بسته شود و از برخورد ناگهانی در با بدنه و ایجاد صدا جلوگیری شود.
تماس برای قیمت

لولا 107 درجه بلوم مدل ساده

لولا کلیپ تاپ بلوم یک لولا ساده با کیفیت فوق العاده بالا است. این لولا فنردار بوده و می توان از بلوموشن روی لولا بلوم بر روی آن استفاده کرد. در صورت استفاده از بلوموشن عملکرد بسته شدن لولا به نرمی انجام می گیرد. پایه این لولا از نوع صلیبی و پیچی است.
تماس برای قیمت

لولا 110 درجه بلوم مدل آرام بند

لولا کلیپ تاپ آرامبند محصولی جدید از بلوم است که با افزودن ویژگی آرامبند به لولا ، امکانات بیشتری را در اختیار طراحان قرار داده است. از قابلیت های مهم این لولا می توان به امکان فعال و غیر فعال کردن آرامبند بنا به نیاز کاربر اشاره کرد.
تماس برای قیمت

لولا 95 درجه بلوم مدل ساده

لولا کلیپ تاپ بلوم یک لولا ساده با کیفیت فوق العاده بالا مخصوص درهای ضخیم است. این لولا فنردار بوده و می توان از بلوموشن روی لولا بلوم بر روی آن استفاده کرد.
تماس برای قیمت

لولا آرام بند استار پلاس آینه روکار فانتونی مدل کلیپس دار 125درجه

لولا آرام بند استار پلاس آینه فانتونی مدل کلیپس دار 125درجه، به علت داشتن فنر سبب می شود درب با قدرت بیشتری بسته شود و همچنین به دلیل وجود پمپ در بدنه آن، از بسته شدن ناگهانی در و ایجاد صدا جلوگیری می شود. این لولا تا زاویه 125 درجه باز می شود، در نتیجه دسترسی به بخش های داخلی کابینت به سادگی امکان پذیر می شود. نصب این لولا به گردبر و حفر سوراخ در درب کابینت احتیاج ندارد و به دلیل همین سهولتِ نصب، محبوبیت بیشتری در طراحی و تولید کابینت ها دارد.
تماس برای قیمت

لولا آرام بند استار پلاس شیشه روکار فانتونی مدل کلیپس دار 110درجه

لولا آرام بند استار پلاس شیشه روکار فانتونی مدل کلیپس دار 110درجه جهت اتصال درهای شیشه ای که روی بدنه محصولات قرار دارند، به کار می رود. در واقع این لولا برای آن دسته از درهای شیشه ای به کار می رود که درب، بیرون از ساختارِ بدنه محصول، قرار گرفته است. این لولا از لولاهای مقاوم و با کیفیت است و کلیپس موجود در آن باعث می شود که در صورت نیاز به جدا کردن در از بدنه، نیازی به باز کردن تمام لولا نباشد.
تماس برای قیمت

لولا آرام بند استار پلاس فانتونی مدل کلیپس دار 110درجه

لولا آرام بند استار پلاس فانتونی مدل کلیپس دار 110درجه از انواع مدل های برند فانتونی است که برای استفاده در یونیت ها، کمدها و کابینت ها طراحی و تولید شده است. این مدل لولا که از نوع گازور یا آرام بند است، دارای پمپی می باشد و همین مزیت، باعث شده تا درِ کابینت با قدرت بیشتری بسته شود و همچنین از ضربه و برخورد ناگهانیِ در با بدنه و ایجاد صدای ناهنجار ناشی از بسته شدن در و برخورد با بدنه، جلوگیری می کند.
تماس برای قیمت

لولا آرام بند پروفشنال روکار فانتونی مدل کلیپس دار 160درجه

لولا آرام بند پروفشنال روکار فانتونی مدل کلیپس دار 160درجه از نوع آرام بند روکار کلیپس دار با زاویه بازشو 160 درجه می باشد. این مدل لولا مجهز به پایه خطی با قابلیت رگلاژ در سه جهت است. لولا آرام بند پروفشنال فانتونی مدل کلیپسی 160درجه از جمله لولا گازورهای سری پروفشنال تولید برند چینی فانتونی محسوب می شود.
تماس برای قیمت

لولا آرام بند پروفشنال فانتونی مدل کلیپس دار 110 درجه

لولا آرام بند پروفشنال فانتونی مدل کلیپس دار با زاویه بازشو 110 درجه می باشد. این مدل لولا مجهز به پایه خطی با قابلیت رگلاژ در سه جهت است. لولا آرام بند پروفشنال فانتونی مدل کلیپس دار 110 از جمله لولا گازورهای سری پروفشنال تولید برند چینی فانتونی محسوب می شود.
تماس برای قیمت

لولا بای فُلد کلیپ تاپ بلوم

لولا بای فُلد کلیپ تاپ - مناسب برای درب های کنج (گوشه)
تماس برای قیمت

لولا توکار بلوم مدل آرام بند و ساده

لولا توکار بلوم دارای دو مدل 110 درجه آرامبند و 107 درجه ساده می باشد. این لولا از کیفیت ساخت فوق العاده بالایی برخوردار بوده و به راحتی و در کمترین زمان نصب می شود.
تماس برای قیمت

لولا مینی فانتونی مدل بدون کلیپس و آرام بند 90 درجه

مینی لولا بدون کلیپس و آرام بند فانتونی 90 درجه از انواع لولاهای ساده شرکت فانتونی می باشد و برای انواع کابینت، یونیت، جعبه ها و صندوقچه های تزیینی و غیره کاربرد دارد. این محصول بسیار سبک بوده و هیچ گونه وزن اضافی را بر روی محصول نهایی ایجاد نخواهد کرد. برای رگلاژ درِ کابینت های مجهز به این نوع لولا، تنها کافیست از 4 پیچ تعبیه شده بر روی آن استفاده کرد. این پیچ ها موجب می شوند تا درِ کابینت به راحتی در 4 جهت تنظیم، و به اندازه 90 درجه باز و بسته شوند. این مینی لولا مخصوص درب های کوچک است.
تماس برای قیمت

لولا کلیپ تاپ گوشه (صفر درجه) بلوم

لولا گوشه بلوم دارای زاویه بازشو 95 درجه بوده و قابلیت رگلاژ در سه جهت را دارد.
تماس برای قیمت

لولا کلیپ تاپ گوشه (صفر درجه) بلوم مدل آرام بند

لولا گوشه آرام بند بلوم دارای زاویه بازشو 95 درجه بوده و قابلیت رگلاژ در سه جهت را دارد. این لولا مجهز به سیستم آرام بند با امکان فعال و غیر فعال کردن می باشد.
تماس برای قیمت

لولا آرام بند کابینت 155 درجه سارو کد HC-006

لولا آرام بند کابینت 155 درجه سارو کد HC-006 مناسب برای یونیت های سوپری و کنجی است. این مدل دارای آرام بند است و در هنگام بسته شدن حرکتی نرم و یکنواخت دارد. از ویژگی های لولا آرام بند کابینت 155 درجه سارو کد HC-006 می توان به قابلیت رگلاژ تا 4 میلیمتر در عرض و عمق و همچنین قابلیت تعویض پمپ اشاره کرد.
تماس برای قیمت

لولا آرام بند کابینت 2 بعدی سارو کد HC-007

لولا آرام بند کابینت 2 بعدی سارو کد HC-007 مناسب برای یونیت های کابینتی و کمدی است. این مدل دارای آرام بند بوده و در هنگام بسته شدن حرکتی نرم و یکنواخت دارد.
تماس برای قیمت

لولا آرام بند کابینت 3D سارو مدل توکار کد HC-007-17

لولا آرام بند کابینت 3D سارو مدل توکار کد HC-007-17 با عملکردی متفاوت نسبت به نمونه های قبلی باقابلیت رگلاژ بالا ارائه میگردد. این مدل لولا دارای آرام بند بوده و در هنگام بسته شدن حرکتی نرم و یکنواخت دارد.
تماس برای قیمت

لولا آرام بند کابینت 3D سارو کد HC-006

لولا آرام بند کابینت 3D سارو کد HC-006 بابهره گیری ازپیچ های تنظیم 3بعدی، امکان تنظیم بسیار راحت و دقیق را به در کابینت میدهد و این امر موجب توصیه به استفاده از آن برای کارهائی با دقت بالا میشود. عملکرد دو مرحله ای با قدرت مناسب در لولا آرام بند کابینت 3D سارو کد HC-006 موجب بستن آرام و یکنواخت درب کابینت میگردد.
تماس برای قیمت

لولا آرام بند کابینت 3D سارو کد HC-007

لولا آرام بند کابینت 3D سارو کد HC-007 مناسب برای یونیت های کابینتی و کمدی است. این مدل دارای آرام بند بوده و در هنگام بسته شدن حرکتی نرم و یکنواخت دارد.
تماس برای قیمت

لولا آرام بند کابینت 45 درجه سارو کد HC-003

درشرایط ناتراز از لولا آرام بند کابینت 45 درجه سارو کد HC-003 برای درب های کابینت استفاده می شود. لولا کابینت آرام بند سارو از دو بخش تشکیل شده است: یک پایه که بر روی بدنه کابینت نصب می شود. قسمت دوم نیز در میانه ی خود حفره ای دایره ای شکل و با قطر 35 میلی متر دارد که بر روی درب قرار می گیرد. نوع ورق به کاررفته در این لولا دارای ضخامت مناسب بوده که باعث دوام و کارایی آن برای مدت زمان طولانی تری می شود.
تماس برای قیمت

لولا آرام بند کابینت 90 درجه سارو کد HC-003

لولا آرام بند کابینت 90 درجه سارو کد HC-003 از ورق آهن با کیفیت و روکش آبکاری zinc(روی) می باشد که سبب افزایش طول عمر محصول و مقاومت در برابر رطوبت و زنگ زدگی می شود، همچنین این محصول قابلیت تحمل 48 ساعت تست salt spray را دارا می باشد. این مدل لولا مناسب جهت نصب بر روی درب هایی است که با چهارچوب خود در یک راستا قرار دارند. لازم به ذکر است که این محصول دارای پمپ آرام بند می باشد.
تماس برای قیمت

لولا آرام بند کابینت توکار سارو کد HC-007-17

لولا آرام بند کابینت توکار سارو کد HC-007-17 با عملکردی متفاوت نسبت به نمونه های قبلی باقابلیت رگلاژ بالا ارائه میگردد. این مدل لولا دارای آرام بند بوده و در هنگام بسته شدن حرکتی نرم و یکنواخت دارد.
تماس برای قیمت

لولا گازور آرام بند امیت مدل کلیپس دار

14,800 تومان

لولا گازور آرام بند امیت مدل بدون کلیپس

لولا گازور آرام بند امیت از دو بخش تشکیل شده است: یک پایه که بر روی بدنه ی کابینت یا کمد نصب می شود و قسمت دوم نیز در میانه ی خود حفره ای دایره ای شکل دارد که بر روی درب قرار می گیرد. این مدل دارای آرام بند بوده و در هنگام بسته شدن حرکتی نرم و یکنواخت دارد.
12,100 تومان

لولا گازور ساده امیت مدل چهار پیچ

لولا گازور ساده چهار پیچ امیت یکی از انواع لولا گازور معمولی و کاربردی می‌باشد که به لولا فنری نیز شناخته شده است. کابینت از اجزای اصلی دکوراسیون آشپزخانه بوده که برای باز و بسته کردن درب آن‌ها باید از لولایی مستحکم و مقاوم استفاده کرد که به راحتی دچار شکستگی و آسیب نشود. لولا گازور ساده 4 پیچ دارای رگلاژ بسیار عالی و فنریت قوی می‌باشد. با استفاده از این مدل لولا گازور ساده به راحتی می‌توانید انواع درب کابینت را باز و بسته کنید. لولا گازور ساده 4 پیچ Emeete با بهترین کیفیت و مقاوم‌ترین جنس در کشور ایران ساخته شده است.
9,100 تومان

لولا گازور ساده امیت مدل دو پیچ

یکی از یراق‌های مهمی است که در صنعت کابینت سازی استفاده می‌شود، لولا ساده است. لولا دارای انواع مختلفی است که لولا ساده دو پیچ بیشترین کاربرد را در صنعت کابینت سازی دارد. لولا 2 پیچ ساده از دو قسمت تشکیل شده است که شامل پایه و سوراخ دایره‌ای است. پایه روی بدنه کابینت و یک سوراخ دایره‌ای در وسط آن که روی در قرار گرفته می‌شود که باید از پیچ ام دی اف برای نصب آن استفاده کرد. از طرفی لولا باید روی بدنه کابینت تنظیم شود که برای اسن کار از پیچ‌های کشویی روی آن استفاده می‌کنیم.
8,100 تومان

لولا کابینت 165درجه سارو مدل ساده

لولا 165 درجه سارو از ورق آهن با کیفیت و روکش آبکاری zinc (روی) می باشد که سبب افزایش طول عمر محصول و مقاوت در برابر رطوبت و زنگ زدگی می شود، همچنین این محصول قابلیت تحمل 48 ساعت تست salt spray را دارا می باشد. این لولا دارای پیچ تنظیم در سه جهت طول و عمق و ارتفاع میباشد که نصب لولا را روی انواع درب ها ممکن می سازد. کاور تعبیه شده در بسته بندی این لولا به دلیل پوشش فنجان لولا می باشد که به زیبایی محصول می افزاید. لازم به ذکر است که لولا کابینت 165درجه سارو مدل ساده فاقد آرام بند است و می توان به عنوان مکمل لولای 135 درجه سارو (جهت استفاده برای درب های کنج) استفاده کرد.
تماس برای قیمت

لولا کابینت ۱۳۵ درجه سارو مدل ساده

لولا کابینت ۱۳۵ درجه سارو مدل ساده از ورق آهن با کیفیت و روکش آبکاری zinc (روی) می باشد که سبب افزایش طول عمر محصول و مقاوت در برابر رطوبت و زنگ زدگی می شود، همچنین این محصول قابلیت تحمل 48 ساعت تست salt spray را دارا می باشد. این لولا را می توان به کمک لولا 165 درجه سارو جهت استفاده بر روی درب های کنج (به منظور دسترسی به فضای بیشتر) استفاده نمود.
تماس برای قیمت

لولا کابینت سارو مدل خلاص

در لولا کابینت سارو مدل خلاص هیچ فنری درون کالا قرار نگرفته و با فشاری که دست کاربر به درب وارد می سازد آن را باز و بسته می کند. همچنین عدم وجود فنر باعث می شود که درب را در هر زاویه ای که نیاز باشد ثابت نگه داشت. لولا گازور خلاص از دو بخش تشکیل شده است: یک پایه که بر روی بدنه ی کابینت یا کمد نصب می شود، قسمت دوم نیز در میانه ی خود حفره ای دایره ای شکل دارد که بر روی درب قرار می گیرد. نوع ورق به کاررفته در این لولا دارای ضخامت مناسب بوده که باعث دوام و کارایی آن برای مدت زمان طولانی تری خواهد شد.
تماس برای قیمت

لولا 90 درجه کد N236

*لولا 90 درجه نایس مدل معمولی و آرام بند* *موجود در بسته های 10تایی*
140,000 تومان

لولا 165درجه کد N235

*لولا گازور نایس مدل 165 درجه* *موجود در بسته های 10 تایی*
325,000 تومان

لولا آرام بند نایس مدل شش جهته

لولا آرام بند نایس مدل شش جهته قابلیت تنظیم در شش جهت را دارد. این قابلیت باعث می شود تا درب کمد با دقت تمام از هر جهت تنظیم شده و موجب زیبایی و تکامل طراحی شود. از دیگر مزایای این تنظیم میتوان به اصلاح تاب خوردگی ام دی اف و فیکس کردن دو درب مقابل هم اشاره کرد.
40,500 تومان

لولا آرام بند کد B250

لولا آرام بند کابینت باربد مدل روکار و توکار *موجود در بسته های 10 تایی*
218,000 تومان

لولا آرام بند کلیپسی کد N210

لولا آرام بند کلیپسی نایس مدل روکار، توکار *موجود در بسته های 10 تایی*
34,000 تومان

لولا گازور شیشه کد N230

*لولا گازور شیشه نایس مدل معمولی* *موجود در بسته های 10 تایی*
185,000 تومان

لولا آرام بند کد N212

*لولا آرام بند نایس مدل بدون کلیپس* *موجود در بسته های 10 تایی*
182,000 تومان

لولا گازور استیل کد N218

*لولا گازور استیل نایس مدل آرام بند* *موجود در بسته های 10 تایی*
232,000 تومان

لولا گازور کد D290

*لولا گازور دیاکو مدل آرام بند* *موجود در بسته های 100تایی*
940,000 تومان

لولا 135درجه کد N232

*لولا معمولی 135درجه نایس مدل کنج* *موجود در بسته های 10 تایی*
237,000 تومان

لولا قابلبه کد HG35

*لولا قابلبه کد HG35* *موجود در بسته های 10 تایی*
295,000 تومان

لولا گازور خلاص کد N231

*لولا گازور خلاص نایس* *موجود در بسته های 10 تایی*
114,000 تومان

لولا معمولی چهار پیچ کد N224

لولا معمولی چهار پیچ نایس مدل توکار *موجود در بسته های 100 تایی*
1,050,000 تومان

لولا معمولی دو پیچ کد N220

*لولا معمولی دو پیچ نایس مدل توکار* *موجود در بسته های 100 تایی*
980,000 تومان

لولا گازور نایس مدل تاچ

*لولا گازور نایس مدل تاچ* *موجود در بسته های 10 تایی*
116,000 تومان

انتخاب لولا کابینت و کمد:

لولا کابینت از پرکاربرد ترین یراق آلات کابینت می باشد. جهت اتصال قسمت های متحرک کابینت به ثابت آن نیازمند لولا کابینت هستیم. لولا کابینت از دو قسمت تشکیل شده است،‌ که یک قسمت به بدنه و قسمت دیگر به درب متصل می شود،‌ این دو قسمت به وسیله یک پین حرکت می کنند. سبک و کارایی لولا کابینت تاثیر بسزایی در ظاهر و عملکرد کلی کابینت و درب آن دارد.

در این بخش انواع لولا کابینت و کمد از جمله:‌ لولا گازور آرام بند؛‌ لولا گازور شیشه؛‌ لولا گازور خلاص و لولا گازور خرچنگی معرفی می گردد.

Close
فیلتر بر اساس پاک کردن همه
تولید‌کنندگان
فیلترها
Sort
display