جستجو

سوپر مارکت کابینت

مشاهده به عنوان جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

سوپرمارکت کابینت پلاتین

دارای دوسال گارانتی، کیفیت عالی
3,800,000 تومان

سوپریخچالی پلاتین- آرام بند

ریل آرام بند، دوسال گارانتی
5,150,000 تومان

سوپرمارکت آشپزخانه استار

کیفیت مفتول و ریل و شاسی عالی و تضمینی
3,300,000 تومان

سوپر یخچالی آرنا

30 ماه گارانتی بی قید و شرط- کف دیاموند
5,400,000 تومان

سوپر یخچالی آی تک

از نظر کیفیت مفتول و استحکام عالی
تومان

سوپر یخچالی آویسا

30 ماه گارانتی بی قید و شرط
3,800,000 تومان

سوپر یخچالی ونوس

30 ماه گارانتی بی قید و شرط
تومان

سوپر یخچالی گلد

8,200,000 تومان

سوپر یخچالی دیاموند

کف سبد دیاموند و دیواره سبدها شیشه نشکن و ضد خط و خش
7,900,000 تومان

سوپرمارکت کابینت چیست؟

سوپرمارکت کابینت دقیقاً نشان می دهد که چگونه باز کردن درب کابینت آشپزخانه می تواند عامل شگفت انگیزی باشد. سوپر مارکت کابینت آشپزخانه یک فناوری هوشمند سوپری کابینت است که نه تنها تجربه کابینت متمایز را در اختیار کاربر قرار می‌دهد، بلکه یک نمای کلی کامل و دسترسی راحت به همه لوازم را به طور همزمان در اختیار کاربر قرار می‌دهد. به عنوان یک "کابینت سوپرمارکتی "" می تواند یک هفته خرید برای یک خانواده چهار نفره را در خود جای دهد. یک کابینت با تقسیم بندی خوب، فضای کابینت را دو برابر میکند. دو بخش اتصال قفسه های درب و چارچوب "سوپر یخچالی" براساس ساختار یخچال ساید است. علاوه بر این، همه عناصر "سوپرمارکت کابینت" در یک حرکت ثابت و روان با هم قرار می گیرند: باز کردن درب باعث می شود قفسه جلویی  همراه با آن باز شود، در حالی که استراکچر قفسه عقب به آرامی به سمت کاربر پیش می روند. دیدن چنین عملکردی که فراتر از مفهوم یخچال است، بسیار لذت بخش است. سوپری آشپزخانه یک کابینت معمولی را به یک کابینت قفسه‌بندی شده تبدیل می‌کند که در مقایسه با یک کابینت بلند معمولی با طبقه بندی، صددرصد نمای کلی  بهتری ارائه می‌دهد. سوپریخچالی واقعاً می تواند یک هفته خرید یک خانواده چهار نفره را در خود جای دهد.

اندازه سوپرمارکت کابینت آشپزخانه:

حداقل  عمق کابینت سوپرمارکتی باید  48 سانتی متر باشد و  اندازه ارتفاع حداقل 65 سانت و حداکثر 230 سانتی متر است. برای عرض سوپرماکت اکثر برندها از 40 سانت شروع میشود و تعداد بسیار کمی از سوپر یخچالی های موجود در بازار عرض 35 سانتی متر دارد. برای اندازه گیری عرض کابینت باید اندازه درب کابینت را اندازه بزنیم و اگر از دیواره به دیوره داخلی کابینت را اندازه گرفتیم اندازه مفید کابینت است.

قیمت  سوپرمارکت کابینت آشپزخانه:

قیمت سبد سوپری ریلی کابینت در همه مدلها به ارتفاع و سایز یونیت بستگی دارد و باتوجه به افزایش عرض و ارتفاع. قیمت نیز تغییر میکند. علاوه بر اندازه های سوپری کابینت نوع ریل نیز در قیمت تاثیر گذار است قیمت سوپرمارکت آرام بند از ریلهای ساچمه ای گرانتر است.

جنس سوپرمارکت کابینت:

جنس سوپری آشپزخانه آبکاری با چند لایه روکش کروم و یا تمام استیل است. سوپریخچالی با روکش طلایی نیز در بازار موجود است که از لحاظ ابکاری گارانتی دارد. 

جنس سبد سوپری ریلی آشپزخانه:

از لحاظ جنس کف سبدها نیز سه مدل موجود است: سبد سوپری ریلی کف فلز- سبد سوپری کف آرنا - سبد سوپری مدل ورقی

 

 

سوپرمارکت کابینت برای کابینت زمینی و هوایی


" سوپرمارکت آشپزخانه" هم برای کابینت‌های بلند و هم برای کابینت های زمینی قابل استفاده است، سوپر یخچالی "کوچک" با چیدمان عالی برای استفاده در کابینت های زمینی  که مستقیماً در زیر وسایل برقی کوچک مانند ماشین‌های قهوه‌ساز، بخارپزها، اجاق‌ها یا مایکروویو قرار دارند، ایده‌آل است.هر چیزی را که برای دستگاه قهوه نیاز دارید درست در جایی نزدیک و  در دسترس قرار دهید. دقیقاً زیر دستگاه قهوه ساز و درست در کنار یخچال قرار گرفته است، اکنون می توانید فنجان، شکر، شیر و سایر لوازم جانبی را در دسترس داشته باشید.   علاوه بر این، استفاده سوپریخچالی در کابینت های بلند کنار یخچال ها عالی می کند. بنابراین لوازم مورد نیاز همیشه جایی هستند که شما به آنها نیاز دارید. 

 

Close
فیلتر بر اساس پاک کردن همه
تولید‌کنندگان
فیلترها
Sort
display