جستجو

یخچال فریزر دونار

یخچال فریزر های دونار کیفیت بالایی دارند و نسبت به کیفیت این یخچال فریزر ها قیمت تمام شده کالا بسیار پایین و به صرفه میباشد.

شرکت دونار خزر یخچال فریزر های دوقلو و کمبی و هتلی فوق العاده با کیفیت و دارای طراحی ساخت بسیار زیبا را به خوبی تولید و پشتیبانی میکند. در حال حاضر عمده محصولات تولیدی شرکت دونارخزر شامل انواع يخچال، فریزر، یخچال فريزر دو دره و سايد بای سايد و دوقلو، انواع بخاريهای گاز سوز، شومينه گازی، انواع کولر گازی و آبی، آبگرمکن گازی و برقی  لباسشويی می باشد.

مزيت توليدات اين شرکت نسبت به توليدات مشابه داخلی و خارجی، کيفيت بالای محصولات این شرکت است. محصولات ما علاوه بر کسب نشان استاندارد ملی توانسته است گواهی نامه مربوطه مورد تایید مراجع و سازمان های کنترل کیفیت بین المللی را نیز اخذ نماید.

ما توانسته ایم ادعا خود را با حضور گسترده در بازارهای کشور پهناور ایران و کشورهای خارجی با اتکا به کيفيت برتر محصولات تولیدی و ارائه گسترده خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات به اثبات برسانیم.
در حال حاضر بيش از ششصد سرويس کار مجاز و مجرب در سراسر کشور و دیگر کشورهای همسایه آماده ارائه خدمات پس از فروش و تضمين های لازم به مصرف کنندگان گرانقدر محصولات دونارخزر می باشند.

برای اطلاع از قیمت و خرید و مشاهده مشخصات یخچال فریزر های دونار تا انتها ی این صفحه مارا همراهی کنید.

فیلترها
Sort
display