جستجو

پانل اکسید منیزیم HB Board

مشاهده به عنوان جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

پانل اکسید منیزیم روکش دار HB Board

ورق های اکسید منیزیم HB Board از جمله مصالح سیستم ساخت و ساز خشک هستند که به جای آجر و سیمان و بتن که وزن زیادی دارند، از این پانل ها با مقاومت بالا و وزن پایین استفاده میشود.
تماس برای قیمت

پانل اکسید منیزیم استاندارد HB Board

ورق های اکسید منیزیم HB Board از جمله مصالح سیستم ساخت و ساز خشک هستند که به جای آجر و سیمان و بتن که وزن زیادی دارند، از این پانل ها با مقاومت بالا و وزن پایین استفاده میشود.
تماس برای قیمت

پانل‌های MGO یا اکسید منیزیم HB Board 

پانل‌های MGO یا اکسید منیزیم HB Board ترکیبی از منیزیم، اکسیژن، آب، کلراید، سولفات، سلولز و... است که با فشار و حرارت زیاد ترکیب می‌شوند و همانند پانل‌های سیمانی نصب و در مراحل مختلف ساخت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 این پانل‌ها در ابعاد و ضخامت‌های مختلف با توجه به نوع کاربری که در ساختمان دارند، تولید و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 ورق‌های اکسید منیزیم HB Board از جمله مصالح پیش‌ساخته‌ی سیستم ساخت‌وساز خشک به‌حساب می‌آید که در آن به‌جای آجر و سیمان و بتن که وزن زیادی دارد از این پانل‌های با مقاومت بالا و وزن پایین استفاده می‌شود.

دلایل منطقی استفاده از ورق‌های اکسید منیزیم HB Board در ساختمان عبارتند از قابلیت بازیافت، عمر زیاد، وزن پایین، اتصالات انعطاف پذیر، سازگار با محیط زیست و محصول سبز، آنتی باکتریال، عایق حرارت، عایق صوت، فاقد مواد سمی، رنگ پذیری، پیچ خوری، مناسب برای کار بر روی نمای خارجی ساختمان، ابزار خوری، تولید در ضخامت‌های مختلف در کارخانه، مقاومت در برابر نور مستقیم آفتاب، جلوگیری از هدررفت انرژی، مقاوم در برابر رطوبت، سرعت اجرای بالا و بازسازی و ترمیم آسان‌تر بناها، کاهش قابل توجه نخاله‌های ساختمانی، صرفه‌جویی در زمان در شرایط استفاده از این پانل‌ها، سبک‌سازی بناها، افزایش ایمنی کارگاه ساختمانی، سهولت در حمل و نصب، هزینه پایین‌تر نسبت به متریال‌های دیگر با توجه به ویژگی‌های یاد شده، طراحی پایدار، مدت زمان کم اجرای پروژه‌ها نسبت به سایر متریال‌.

  برای استعلام قیمت، موجودی و خرید پانل‌های MGO یا اکسید منیزیم HB Board با ما در تماس باشید.

 تلفن                     02191694660

 تلگرام                  Cabinetbank@

           

فیلترها
Sort
display